Apish ingilizcede ne demek, Apish nerede nasıl kullanılır?

 

Apishly : Budalaca. Komik biçimde. Aptalca bir şekilde. Taklit ederek. Züppece. Maymun gibi.

Apishness : Maymunumsu. Taklitçilik. Aptalca yapılan taklitçilik.

Cheapish : Düşük kaliteli. Bir miktar ucuz.

Apis : Antik mısır'ın hayvan-tanrısı. (mısır dini) antik mısır'da tapınılan kutsal boğa.

Aromatherapist : Aromaterapi kullanan kişi. Aromaterapi uygulayan kişi.

Cinema of escapism : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Kaçış sineması. İzleyicinin ilgisini, oyalayıcı, avutucu, uyutucu ya da düşsel durumlarla çelerek onu günlük gerçeklerden uzaklaştırmayı amaçlayan sinema. özellikle toplumların yaşamlarındaki güç ve çetin dönemlerde, sinemacının ya kendini ya izleyiciyi ya da hem kendini hem de izleyiciyi günlük gerçeklerden uzaklaştırmak için giriştiği bilinçli bir çabanın ürünüdür.

Escapisms : Gerçeklerden kaçma. Gerçekten kaçış. Hayal kurma.

Bibliotherapist : Bibliyoterapiyle (okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılmasıyla) iyileştiren kimse. Bibliyoterapist.

Electrotherapist : Elektroterapi tedavileri uygulayan kimse. Elektroterapist.

Chemotherapist : Kemoterapi (hastalığın tedavisinde kimyasal ajan kullanımı) vasıtasıyla tedavi olan kimse.

İngilizce Apish Türkçe anlamı, Apish eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Apish ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Asshole : Göt deliği. Kıç deliği. Büzük. İbne. Dangalak. Pislik. Puşt. Aşağılık herif. Anüs.

Monkeying : Canavar. Koçbaşı. Cezaevi görevlisi. Yumurcak. Kurcalamak. Şahmerdan. Tokmak. Oynamak.

Affected : Edalı. Üzülmüş. Suni. Yakalanmış (medikal tıp terimi). Sahte. Sarsılmış. Yapmacık. Numaracı. Etki altında kalmış.

Copycat : Taklit eden kimse. Taklit etmek. Kopyacı. Sürekli başkalarını taklit eden kimse.

Apishly : Züppece. Komik biçimde. Aptalca bir şekilde. Taklit ederek. Budalaca.

Apelike : Maymuna benzeyen. Kaba. Terbiyesiz (insan için).

Simians : İnsana benzeyen maymun. Simian. Maymuna ait.

Blockish : Sıkıcı. Ahmak. Aptal. Donuk.

Apers : Taklitçi kimse.

Echoey : Yansıma. Taklit etme. Yansıtma. Nakarat. Şiirde bazı hece ve seslerin tekrarı. Yankı. Tekrar etme. Aksetme. Bir parçanın hafif ve yankıyı andıran bir şekilde tekrarı.

Apish synonyms : addlepated, berks, baboons, berk, emulative, aper, monkey like, bird brain, apes, emulator, affecting, barmcake, aped, as ugly as sin, birdbrained, copycats, ass hole, monkeyed, airheads, blockheaded, baboon, airhead, aping, simian, monkey, ass, imitative, copyist, ape, copyists.

Apish zıt anlamlı kelimeler, Apish kelime anlamı

Apish antonyms : nonimitative.

Apish ingilizce tanımı, definition of Apish

Apish kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Fantastically silly. Foppish. Affected. Prone to imitate in a servile manner. Hence: Apelike. Having the qualities of an ape. Trifling.

Apish ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Apish kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Apish ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Apish anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Apish ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...