Bird brain ingilizcede ne demek, Bird brain nerede nasıl kullanılır?

 

Bird : Tip. Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Kadın. Kuş. Roket. Kız. Kus. Güdümlü mermi. Uzay gemisi. İnsan.

Brain : Akıl. Zeki. Kafasına ağır bir darbe indirmek. Beynini patlatmak. Dimağ. Kafalı kimse. Kafa yarmak. Kafasına patlatmak. Zeki kimse.

Bird brained : Aptal. Kuş beyinli.

Bird banding : Kuş halkalama.

Bird cage : Kuş evi. Kuşları barındırmak için kullanılan kafes. Kuş kafesi.

Bird call : Kuş ötüşü.

İngilizce Bird brain Türkçe anlamı, Bird brain eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bird brain ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Besotted : Sersemleşmiş. Aşık. Abayı yakmış (argo terim). Karasevdalı. Sersem. Sersemlemiş. Sersemletilmiş. Abayı yakmış. Sarhoş.

Blockheaded : Mankafa. Kafasız. Et kafalı. Ahmak. Dangalak. Budala.

Aleck : Kendini diğer insanlardan daha akıllı zanneden kimse. Ukala. Kurnaz. Bilgiç. Ukala (genellikle smart aleck). Her şeyi bildiğini düşünen kimse.

Addlepated : Şaşkın. Şaşkına dönmüş. Sersem. Ahmak. Kafası karışmış.

Anserine : Kaz ile ilgili. Kaz kafa. Kaz kafalı. ß-alanin ve metil histidinden oluşan bir dipeptit. Mankafa. Anserin. Kazlarla ilgili. Kaz gibi.

Arses : Kıç. Göt.

Dippiest : Deli. Manyak. Mankafa.

Addle pate : Beyinsiz.

Asshole : Pislik. Büzük. Dangalak. Aşağılık herif. Puşt. İbne. Göt deliği. Kıç deliği. İt herif.

Baboons : Mankafa. Habeşmaymunu. Babuin. Şebek. Babun. Habeş maymunu. Köpek maymunu.

Bird brain synonyms : bozo, bird brained, dizzy, brainless, dizzied, ass hole, birdbrains, addlebrain, ament, bungalows, bozos, bird witted, berks, birdbrained, charlie, blockheads, dippy, asinine, apish, barmy, amentia, berk, barmcake, dizziest, birdbrain, aments, airheads, ass, cheese ball, addle brain, bungalow, blockhead, dizzies.

Bird brain ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bird brain kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bird brain ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bird brain anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bird brain ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...