• Kuş ötüşü.

Bird call ile ilgili cümleler

English: Have you heard of a bird called the Arctic Tern?
Turkish: Kuzey kutbu kırlangıcı denilen bir kuş duydun mu?

 

English: What is this bird called?
Turkish: O kuşa ne denir?

Bird call ingilizcede ne demek, Bird call nerede nasıl kullanılır?

Bird : Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Roket. Kuş. Kadın. İnsan. Uzay gemisi. Manita. Tip. Kus. Güdümlü mermi.

Call : Ziyaret etmek. Demek. Adlandırılmak. Çağırmak. Uyandırmak. Bilgisayar, hukuk alanlarında kullanılır. Farzetmek. Aramak (telefon). Adamla getirtme. Lakap takmak.

Bird banding : Kuş halkalama.

Bird brain : Geri zekalı. Salak. Bir kuşun beyni. Aptal. Kuş beyinli.

Bird brained : Aptal. Kuş beyinli.

Bird cage : Kuş kafesi. Kuşları barındırmak için kullanılan kafes. Kuş evi.

İngilizce Bird call Türkçe anlamı, Bird call eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bird call ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Birdcall : Kuş şakıması. Kuş ıslığı.

Birdcalls : Kuş ıslığı. Kuş şakıması.

Warble : Şırıldamak. Çağıldamak. Şakımak. Ölmek. Şakramak. Büveleklerden ileri gelen, başta sığır olmak üzere çeşitli memeli hayvanlarda, seyrek olarak insanlarda rastlanan ve bu sinek kurtçuklarının sırt derisi altında oluşturduğu, son evrede ortası delik şişkinliklerle tanınan hastalık; hokra, imiç, okra. Şakıma. Ötmek. Nokra.

Birdsong : Şarkı. Kuş veya başka bir hayvan tarafından çıkarılan sesler toplamı. Kuş şakıması. Kuş şarkısı. Kuşların çıkardığı ses.

Bird call ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bird call kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bird call ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bird call anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bird call ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...