• Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri.
 • Bir soyadı.
 • Bir erkek adı.
 • Missouri eyaletinde şehir.
 • Güney dakota eyaletinde şehir.
 • Kolorado eyaletinde şehir.
 • New jersey eyaletinde yerleşim yeri.

Clark ile ilgili cümleler

 

English: Clark Kent is Superman.
Turkish: Clark Kent, Süpermen'dir.

English: Dr. Clark, may I ask a favor of you?
Turkish: Dr. Clark, sizden bir iyilik rica edebilir miyim?

English: Clark Kent is the hero of the Superman stories.
Turkish: Clark Kent Süpermen hikayelerinin kahramanıdır.

Clark ingilizcede ne demek, Clark nerede nasıl kullanılır?

Clark cell : Clark pili.

Clarke : Bir soyadı.

Clarke orbit : Clarke yörüngesi. Yüksek irtifada dünyayı yörüngesine alan sabit iletişim uyduları sistemi (adını konseptin mucidi bir bilimkurgu yazarı olan arthur c. clarke'tan almaktadır).

Clarkia : İdaho eyaletinde şehir. Dar yaprakları ve gösterişli mor veya kırmızı çiçekleri olan bitki türü.

Clarkias : İdaho eyaletinde şehir. Dar yaprakları ve gösterişli mor veya kırmızı çiçekleri olan bitki türü.

Claret : Kırmızı şarap kadehi. Kan. Bordo şarabı. Kırmızı şarap. Kırmızı şarap rengi. Koyu kırmızı. Kırmızı bordo şarabı.

Clarksville : İowa eyaletinde şehir. Missouri eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Virginia eyaletinde yerleşim yeri. Tennessee eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. New hampshire eyaletinde yerleşim yeri. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Arkansas eyaletinde şehir.

Clarets : Kan. Kırmızı şarap kadehi. Kırmızı bordo şarabı. Kırmızı şarap. Koyu kırmızı. Bordo şarabı.

Clarain : Yaprak kömürü. Vitriniti çok güzel gözlenebilen yarı parlak kömür tipi. Klarin.

Clarence : İowa eyaletinde şehir. (kapalı) at arabası. Klarens. New york eyaletinde yerleşim yeri. At arabası (kapalı). Missouri eyaletinde şehir. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri.

İngilizce Clark Türkçe anlamı, Clark eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Clark ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Ade : Amerikan mizahçı ve oyun yazarı. George ade (1866-1944).

Dinosaur : Dinazor. Dinozor.

Arnold : Erkek ismi. İngiltere'de yerleşim yeri. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Pensilvanya eyaletinde şehir.

Atlanta : İdaho eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Kansas eyaletinde şehir. Georgia'nın (abd) başkenti. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Texas'ta abd) bir şehir. Georgia eyaletinde şehir.

Central city : Kent merkezi. Nebraska eyaletinde şehir. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Merkezi şehir. Kentucky eyaletinde şehir. Kent merkezi (amerikan ingilizcesi). İowa eyaletinde şehir.

Alban : İlk ingiliz şehit (katoliklik). Saint alban (3'üncü yüzyıl). Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.

Campos : (kampüs ve polis kelimelerinin kombinasyonu) rice üniversitesi'nin (william marsh rice ınstitute tarafından kurulan ve 1912 yılında houston, teksas'ta açılan) kampüsünde güvenliği sağlayan ve devriye gezen polis gücü.

Clark synonyms : kenneth clark, kenneth bancroft clark, mark clark, mark wayne clark, abargil, aleksey, aldous, aaron, abravanel, alba, baring, bailey, abner, abdel, basalt, crawford, argyles, alan, abidal, ava, abu, abramovitch, argyle, abbott, addison, aage, abaya, amsterdam, abegg, campo, amoret, armstrong, absalom.

Clark ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Clark kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Clark ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Clark anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Clark ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
 • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
 • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
 • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
 • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...