Cross question ingilizcede ne demek, Cross question nerede nasıl kullanılır?

 

Cross : Karşıt. Haç. Dargın. Kesiştirmek. Kesişen. Borudan iki yana kol almakta kullanılan bağlantı parçası. Biyoloji, tarih alanlarında kullanılır. Çarmıh. Yüksek organizmalarda, genetik olarak farklı dişi ve erkek bireyler arasındaki çiftleşme. mikroorganizmalarda genetik çaprazlama farklı eşey tiplerinin konjugasyonu ile yapılan, virüslerde ev sahibi hücrelerin farklı genotipteki viral parçalar ile enfekte olmasını gerektiren genetik madde değişimi. Karşıya geçmek.

Question : İfadesini almak. Sorular sormak. Toplumbilimde başlıca bilgi sağlama aracı olan ve olgu, davranış, kanı, tutum, görüş gibi konularda bireylerden yanıt almak üzere başvurulan ölçünlü sınar. Tahkikat. Şüphelenmek. Problem. Konu. Kuşku. Şüphe. Sorgu.

Cross questioner : Sorgucu.

Cross a check : Çizgili çek düzenlemek. Bir çeki sadece çek üzerinde yazılı kişi tarafından paraya çevrilebilecek şekilde işaretlemek.

Cross action : Mütekabil dava. Karşı dava. Mukabil dava. Karşılıklı dava.

Cross appeal : Karşı itiraz. Mukabil temyiz isteği. Mukabil itiraz. Karşı temyiz talebi. Mukabil temyiz talebi.

İngilizce Cross question Türkçe anlamı, Cross question eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Cross question ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Querying : Kuşkulanmak. Sormak. Şüphesi olmak. Soru işareti koymak. Sorguya çekmek.

Interrogation : Sorgu. Soru. Soru sorma. Sorguya çekme. İstinkak. Soruşturma.

Questioned : Şüphe etmek. Kuşkulanmak. Sorgulanan. Sorguya çekmek. Sorulmuş. Sorular sormak. Soru sormak.

Inquiry : Sondaj. Sorgu. Sormaca. Anket. Soruşturma. Bilgisayar, hukuk alanlarında kullanılır. Soru. Tahkikat. Bahis. Danışma.

Questionings : Soran. Gensoru. Harika. Soru sorma. Sorgu.

Queries : Kuşkulanmak. Sormak. Sorguya çekmek. Şüphesi olmak. Sorgular. Soru işareti koymak.

Interrogate : Sorguya çekmek. İstinkak etmek. Sorgudan geçirmek. Soru sormak. İfadesini almak. Tahkik etmek.

Poll : Oy toplamak. Oyunu kullanmak. Komuoyu yoklaması. Oy verme. Tepesini kesmek. Oy sayısı. Yoklama. Halkın nabzını yoklamak. Boynuzunu kesmek. Oylama.

Question : Sorun. Sorgu. - den şüphe etmek. Problem. Kuşkulanmak. İfadesini almak. Konu. Sual etmek. Sorular sormak.

Queried : -den kuşku duymak. Sorgu. Soru sormak. Sormak. Soru işareti koymak. Soru. Şüphesi olmak. Doğruluğunu sormak. Kuşkulanmak.

Cross question synonyms : interrogations, check up on, inquisitions, ask a question, examine, debriefings, polling, interrogates, query, investigation, examines, inquisition, interrogating, debriefing, questioning, give a grilling.

Cross question ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Cross question kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Cross question ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Cross question anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Cross question ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...