• Kızgın.
 • Hazımsızlık çeken kimse.
 • Dispeptik.
 • Sindirim güçlüğü ile ilgili.
 • Hazımsızlıkla ilgili.
 • Hazımsızlık çeken.
 • Öfkeli.

Dyspeptic ingilizcede ne demek, Dyspeptic nerede nasıl kullanılır?

 

Dyspeptical : Dispeptik. Sindirim güçlüğüne özgü. Sindirim güçlüğüne ait. Sindirim güçlüğü ile ilgili. Sindirim güçlüğüyle ilgili.

Dyspeptically : Dispeptik olarak. Sindirim zorluğu çekerek. Dispeptik bir şekilde. Sindirim güçlüğü çekerek. Sindirim güçlüğü ile ilgili olarak.

Dyspeptics : Dispeptik. Kızgın. Hazımsızlıkla ilgili. Öfkeli. Hazımsızlık çeken. Hazımsızlık çeken kimse. Sindirim güçlüğü ile ilgili.

Dyspepsia : Sindirimsizlik. Hazımsızlık. Dispepsi. Sindirim bozukluğu. Sindirim güçlüğü. Didspepsi. Hazımsızlık, sindirim işlevindeki bozulma, apepsi.

Dyspepsy : Dispepsi. Şişkinlik. Hazımsızlık.

İngilizce Dyspeptic Türkçe anlamı, Dyspeptic eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Dyspeptic ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Burnings : Yanma. Fırınlama. Büyük. Yanan. Şiddetli. Yakış. Mühim. Yakıcı. Yakma.

Angriest : En sinirli. Kızarmış. Hiddetli. İltihaplı. Hırslı. Kızmış. Fırtınalı.

Blacker : Koyu. Morarmış. Uğursuz. Siyah. Kara. Zenci. Karalayıcı. Kötü. Kasvetli.

Frantic : Çılgın. Çılgınca. Çıldırmış. Boşuna. Çılgınca heyecanlanmış. Ümitsiz. Hummalı. Aşırı heyecanlanmış. Zıvanadan çıkmış.

Angrier : Kızmış. Hiddetli. Daha sinirli. Fırtınalı. İltihaplı. Kızarmış. Sinirli. Hırslı.

Blistering : Sinirli. Bunaltıcı derecede sıcak. Şiddetli. Haşin. Aşırı hararetli veya şiddetli. Çok kızgın. Sert. (sporda) çok hızlı veya güçlü veya etkileyici. Şiddetli (eleştiri vb).

Bristlier : Kılımsı. Kıllı. Sert. Terbiye. Kıl gibi. İdare edilmesi güç. Sinirli.

Aggravated : Sinirli. Fenalaşmış. Kötüleşmiş. Daha şiddetli olmuş.

Indigestive : Hazımsız. Hazımsızlık. Yemekleri sindirmede zorlanan.

Black : Uğursuz. Siyah. Zenci. Koyu. Morartmak. Kararmak. Kara renk; üzerine düşen bütün ışığı soğuran cisimlerin rengi. Pis. Siyah giysi. Siyahlatmak.

Dyspeptic synonyms : bristly, dyspeptics, fierce, frenzied, corybantic, sick, ill, enraged, blackest, ill natured, exasperated, dyspeptical, fuming, ardent, bakings, bristliest, angry with, boiling, baking, burning, annoyed, bilious, atrabilious, bugged, liverish, angry.

Dyspeptic zıt anlamlı kelimeler, Dyspeptic kelime anlamı

Good natured : İyi huylu. Babacan. Hoşgörülü. Yumuşak. Yardımsever.

Well : Yeraltı suyundan yararlanmak üzere insan eliyle açılmış, genellikle çember biçiminde, az çok derin çukur. Bk. sahne altı. Merdiven boşluğu. Kaynamak. Kaynak. Fışkırıp akmak. Asansör boşluğu. Memba. Peki. Şanslı.

Dyspeptic ingilizce tanımı, definition of Dyspeptic

Dyspeptic kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Having dyspepsia. A person afflicted with dyspepsia. As, a dyspeptic or dyspeptical symptom. Pertaining to dyspepsia.

Dyspeptic ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Dyspeptic kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Dyspeptic ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Dyspeptic anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Dyspeptic ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
 • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
 • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
 • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
 • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...