• Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek.
  • Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek.
  • Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek.

Rezoned ingilizcede ne demek, Rezoned nerede nasıl kullanılır?

 

Rezone : Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek. Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek. Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek.

Rezones : Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek. Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek. Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek.

Rezoning : Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek. Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek. Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek.

Angrez : İngiliz. İngiltere'de doğmuş ve büyümüş olan kişi.

Brezhnev : Leonid ılyich brezhnev (1906-1982). Sovyet devlet adamı. Bir soyadı.

Guereza : Gereza. Maymunlar (primates) takımının eski dünya maymunugiller (cercopithecidae) familyasından, 70 cm kadar uzunlukta, 60 cm kadar ucu beyaz ve püsküllü bir kuyruğa sahip, tembel, omuzundan kaidesine kadar iki taraftan sarkan ak, ipeğimsi kıllara sahip, habeşistan'da sürüler halinde yaşayan bir tür.

Erez crossing point : Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası. Erez sınır geçiş noktası.

Erez checkpoint : Erez kontrol noktası. Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası.

Jalfrezi : Biberli domatesli ve soğanlı tavuk eti veya başka et türünden yapılan hindistan ve pakistan'a özgü yemek.

Jerez : İspanya'da bir şehir. Güneybatı ispanya'da bulunan şehir.

İngilizce Rezoned Türkçe anlamı, Rezoned eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Rezoned ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cultivated : Seviyeli. Bayındır. Görgülü. İşlenmiş. Ekili. Düzeyli. Terbiyeli. Kültürlü.

Well bred : Cins. Görgülü. Asil. Soylu.

Debonaire : Güler yüzlü. Şirin. Güleryüzlü. Nazik. Hoş. Neşeli.

Suave : Tatlı dilli. Güleryüzlü. Hoş fakat aldatıcı. Nazik. Hoş tavırlarıyla insanları kandıran. Tatlı. Rahat ve kendinden emin. Hoş. Hoş tavırlı ve rahat.

Well mannered : Kibar. Terbiyeli. Efendi. İyi huylu.

Twee : Tuhaf. Fazla nazlı.

Polite : Rikkatli. Efendi. Görgülü. İncelikli. Nezaketli. Terbiyeli. Edepli. Nazik. Kibar. İnce.

Ladylike : Nazik. Hanım gibi. Hanımefendice. Hanım. Hanımca. Hanımlara layık. Zarif. Hanıma yakışır. Hanım hanım. Kadınsı.

Civilised : Medenileşmiş. Terbiyeli. İnce. Nazik. Uygar. Kibar. Hoş. Sosyal açıdan gelişmiş (ayrıca 'civilized'). Medeni. Kültürlü.

Delicate : Hassas (konu). Güvenli. Kibar. Kırılgan. Tetik. İnce (iş). Lezzetli. Leziz. Duyarlı. Narin.

Rezoned synonyms : debonnaire, gentlemanly, processed, civilized, niminy piminy, patrician, prim, fastidious, debonair, elegant, genteel, overrefined, superfine, mincing, gentlemanlike, couth, gracious, dainty, polished, finespun, cultured.

Rezoned zıt anlamlı kelimeler, Rezoned kelime anlamı

Unrefined : Ham. Tasfiye edilmemiş. Kaba. Arıtılmamış. Damıtılmamış.

Ungracious : Nazik olmayan. İnceliksiz. Sevimsiz. Hoş olmayan. Tatsız. Nahoş. Terbiyesiz. Kaba. Nezaketsiz.

Noncivilized : Uygarlaşmamış. Uygarlaşmamış olan. Yobaz. Nazik olmayan. Yabani. Medeni olmayan. Evcilleşmemiş (ayrıca noncivilised).

Rezoned antonyms : unfastidious, inelegant, unpolished.

Rezoned ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Rezoned kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Rezoned ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Rezoned anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Rezoned ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Çavşırı: Çavşır bitkisi ile ilgili detaylı bilgi (nerelerde yetişir vs...) alabilir miyim?...
  • Referandum: herhangi ciddi bir sistem değişikliğinde, hükümetlerin son bir kez de direkt olarak halka sordukları oylama biçimi olan referandum, a...
  • Semirsek: Kilis yöresinde kısaca SEMSEK denilen yufka arasına iç pilav (soğanlı,kıymalı pilav) konularak 10x10 olarak hazırlanıp zeytinyağında ...
  • Sorgulama: Vatan Ülke ve Millet olarak en büyük eksiğimiz olarak algıladığım değerlendirdiğim genel manada Ticaret de Siyaset de ve Genel yaşa...
  • Kafeterya: Bana acil bir şekilde İçecek işletmelerinin çeşitleri , tanımları ve çalışanların görevleri lazım yardımcı olabilirmisiniz yarın bir ...