• Yolculuk etmek.
 • Gezi.
 • Seyahat.
 • Uzun gemi yolculuğu yapmak.
 • Seyahat etmek.
 • Deniz yolculuğu yapmak.
 • Deniz seyahati.
 • Deniz yolculuğu.
 • Yolculuk.
 • Sefer.

Voyage ile ilgili cümleler

 

English: Someday we will be able to go on a voyage to Mars.
Turkish: Birgün Mars'a yolculuk yapabileceğiz.

English: The long voyage was a trial for us.
Turkish: Uzun yolculuk bizim için çok zahmetli geçti.

English: The voyage lasted 14 months.
Turkish: Yolculuk 14 ay sürdü.

English: I enjoyed the voyage across the Pacific.
Turkish: Pasifik karşısındaki tatilden hoşlandım.

English: He went on a voyage to America.
Turkish: O, Amerika'ya seyahate gitti.

Voyage ingilizcede ne demek, Voyage nerede nasıl kullanılır?

Voyage of discovery : Keşif yolculuğu.

Voyage out : Yurt dışına çıkma.

Voyage policy : Sefer poliçesi. Seyahat sigortası poliçesi. Seyahat poliçesi.

Bon voyage : Yolunuz açık olsun (fransızca). İyi yolculuklar. Yolunuz açık olsun!. Yolunuz açık olsun. Yolun açık olsun.

Deep sea voyage : Uzak deniz yolcuğu. Uzak deniz yolculuğu.

Foreign voyage : Yurtdışına yolculuk. Dış seyahat.

Voyager : Yolculuk eden kimse. Gezgin. Yolcu. Seyyah.

The voyages of benjamin of tudella : 12'nci yüzyılda bir yahudi yolcunun seyahatlerinin anlatıldığı roman. Tudellalı benjamin'in yolculukları.

Voyages : Yolculuk etmek. Seyahat etmek.

Voyaged : Seyahat etmek. Seyahat. Sefer. Deniz seyahati. Uzun gemi yolculuğu yapmak. Deniz yolculuğu yapmak. Yolculuk etmek. Yolculuk. Deniz yolculuğu.

İngilizce Voyage Türkçe anlamı, Voyage eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Voyage ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Military expedition : Ordunun, savaş yapmak üzere genellikle yurt dışına yaptığı yolculuk. Askeri sefer. Askeri gezi.

Esplanades : Meydan. Bina önü gezi meydanı. Kıyıda gezinti yeri. Düzlük. Geziyolu. Kordon. Gezinti yeri.

Ride in : Gitmek.

Traveling : Seyyar. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Hareket halinde. İlerleme. Gezici. Yolculuk yapma. Kaydırma. Seyahat etme.

Make a journey : Seyahate çıkmak. Yolculuk yapmak.

Journeyed : Gezinti yeri. Yolculuk yapmak. Mesafe. Geziye çıkmak.

Be on the road : Tur halinde olmak. Yolda olmak. Yola çıkmış olmak. Seyahat halinde olmak. Seyahatte olmak. Yolculuk halinde olmak.

Promenades : Gezinti. Deniz kıyısındaki gezinti yeri. Piyasa etmek. Gezinti yeri. Gezme. Piyasa yapmak. Gezi yeri. Gezmek. Gezinme.

Cruise : Dolaşmak. Seyretmek. Dolaşmak (taksi şoförü taksi müşteri arayarak). Dolaşmak (polis veya polis arabası) (etrafı kolaçan ederek). Gemi ile dolaşmak. Gemi gezisi. Yol almak. Gemiyle gezmek. Sokaklarda dolaşarak müşteri aramak (fahişe). Gezinmek.

Peregrinations : Gezme. Daldan dala konma. Konuyu dağıtma. Yolculuk etme.

Voyage synonyms : ocean trip, spacefaring, esplanade, fare, toured, expeditions, voyaging, voyaged, adventure, travelling, adventured, excursion, trek, peregrinate, have a trip, touring, itinerate, trip, travel by, journey, journeys, trafficked, water travel, sea voyage, tour, maiden voyage, crossings, spaceflight, get about, promenading, commutes, anabasis, space travel.

Voyage ingilizce tanımı, definition of Voyage

Voyage kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Formerly, a passage either by sea or land. To pass over. A journey, in general. Especially, to sail or pass by water. Especially, a passing or journey by water to a distant place or country. But not chiefly limited to a passing by sea or water from one place, port, or country, to another. To take a voyage. To traverse. To travel.

Voyage ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Voyage kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Voyage ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Voyage anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Voyage ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Tartarik asit: TARTARİK ASİT: Pankreas ifra zatını tenbih edici olarak günde 2 ila 6 gr suda eritilip içilir. şeklinde bilgi edindim. doğruluk d...
 • Düğensırtı: düğen; Buğday gibi tahılları bitkisinden ayırmak için alt kısmına yüz kadar çakmak taşı çakılmış iki metre kadar uzunluğunda 60-70...
 • Spectral: spectral filmi konusu da böyle hayaletlere karşı savaş şeklinde geçiyordu. filmde hayalete benzer varlıklarla savaşan askerler vardı....
 • Nervus radialis felci: nervus tibialisin anestezisi hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz...
 • Sosyal Medya: sosyal medyanın bir başka önemli yönü de, haberler alanında çok büyük bir gelişim göstermesidir. artık birçok olayı daha tvlerde veya...