Abdominal pains türkçesi Abdominal pains nedir

Abdominal pains ingilizcede ne demek, Abdominal pains nerede nasıl kullanılır?

Abdominal : Karna ait (böcek gövdesindeki). Abdominal. Karın ile ilgili. Karınsal. Karın ağrısı. Karınla ilgili, karna ait. Karın. Karından yüzgeçli. Karna ait.

Pains : İtina. Özen. İhtimam. Zahmet. Gayret. Emek. Doğum sancıları.

Abdominal aorta : Şahdamar. Karın aortu.

Abdominal band : Abdominal cerrahiden sonra kullanılan ayarlanabilir sıkıştırma bandı. Karın bandı. Hamile kadınlar tarafından destek olması için giyilen veya kullanılan bant.

Abdominal belt : Kuşak. Tıbbi nedenlerle karın bölgesine giyilen destek. Karın kemeri.

Abdominal cavity : Abdominal kavite. Abdominal çukur. Abdominal boşluk. Karın boşluğu.

İngilizce Abdominal pains Türkçe anlamı, Abdominal pains eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Abdominal pains ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Pain in the neck : Dert. Boyun ağrısı. Can sıkıcı tip. Baş belası. Püsküllü bela.

Stomachache : Mide ağrısı. Sancı.

Abdominal pain : Göğüs ve leğen arası bölgede biçimlenen, klinik belirtileri hayvan türlerine göre değişebilen ağrı, abdominal ağrı. Abdominal ağrı.

Bellyache : Dırdır etmek. Dırdır. Şikayet etmek. Vızıldamak. Şikayet. Sızlanmak.

 

Stomachaches : Sancı. Mide ağrısı.

Colic : Sancı. kolona ait olan, kolikus. Sancı. Kalınbağırsak sancısı. Kolik. Kalınbağırsakta ve karın boşluğunda duyulan sancı. Karın organlarının düz kaslarının spazmı sonu ortaya çıkan şiddetli ağrı nöbetleriyle belirgin klinik belirti, kolik. genellikle sindirim kanalı organlarından, kimi olgularda da idrar kanalı enfeksiyonlarından veya idrar yolları taşlarından köken alır. Nöbet tarzında gelen ağrı. Kulunç.

Pest : İnsanın başına bela olan şey. Musibet. Zararlı böcek. Veba. Pest. Püsküllü bela. Baş belası. Bela. Canlı veya cansız maddeler üzerinde yaşayan ve besin maddelerinin üretimi, hazırlanması, depolanması veya tüketilmesi sırasında onların besin değeri ve kalitelerini azaltarak veya bozulmalarına sebep olarak etkisini gösteren her türlü böcek, kemirici, yabani ot, mantar, parazit vb. canlılara verilen ortak ad.

Fly in the ointment : İlk bakışta ortada olmayan engel. Çekilmez kimse. Çorbadaki sinek. Mide bulandıran pürüz. Küçük ama mide bulandıran pürüz. Sinek küçüktür ancak mide bulandırır. Ortaya çıkan eksiklik. Sevilmeyen kimse.

Bellyaches : Şikayet etmek. Dırdır etmek. Vızıldamak. Şikayet. Dırdır. Sızlanmak.

Colics : Kulunç. Kolik. Kalınbağırsakta ve karın boşluğunda duyulan sancı. Sancı. Buruntu. Kalınbağırsak sancısı. Nöbet tarzında gelen ağrı.

Abdominal pains synonyms : abdominal, collywobbles, belly ache, gastralgia, stomach ache.