• Şifalı güçleri olan beyaz veya pembe çiçekli avrasya bitkisi.
  • Kediotu.
  • İyileştirici gücü olduğuna inanılan herhangi bir bitki.
  • Çavşır.

Allheal ingilizcede ne demek, Allheal nerede nasıl kullanılır?

 

Allheals : İyileştirici gücü olduğuna inanılan herhangi bir bitki. Kediotu. Şifalı güçleri olan beyaz veya pembe çiçekli avrasya bitkisi. Çavşır.

Allhallow : Allhallows'dan (azizler yortusu) önceki akşam. Azizler yortusu.

Allhallows : Cadılar bayramı. All saints' day. Azizleri şereflendiren kilise bayramı (1 kasım'da kutlanır). 1 kasım yortusu. Azizler yortusu.

Smallholder : Küçük toprak sahibi. Küçük çiftlik sahibi. Çiftlikten küçük topraklara sahip olan veya buraları kiralayan kimse (ingiliz ingilizcesi).

Smallholders : Küçük iş sahipleri. Çiftlikten küçük topraklara sahip olan veya buraları kiralayan kimse (ingiliz ingilizcesi).

All agree : Herkes hemfikir. Herkes razı. Söz birliği yapmak.

All about : Her yerinde.

All agog : Heyecanla. Sabırsızlıktan yerinde duramayan. Heyecandan yerinde duramayarak. Can atan.

Smallholdings : Küçük çiftlik. Çiftçilik için kullanılan fakat tipik bir çiftlikten veya tarladan küçük olan toprak parçası.

All aboard : Herkes gemiye!.

İngilizce Allheal Türkçe anlamı, Allheal eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Allheal ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Hollyhock : Gülhatmi.

Common valerian : Kedi otu. Kedi otugiller (valerianaceae) familyasından, çiçekleri ışınsal simetrili ve beyaz renkli, tüylü aken tipi meyveleri olan, çok yıllık, basit gövdeli bitkiler.

Bloodstone : Kantaşı. Güneş çiçeği. Günebakan. Parlatma tozu. Jasp. Kan taşı.

Mallow : İrlanda'da yerleşim yeri. Çobandağarcığı. Kuşekmeği. Ebegümeci.

Heliotropes : Vanilya çiçeği. Günebakan. Pırıldak. Kantaşı. Helyotrop. Güneş çiçeği. Bambulotu.

Opopanax : Çavşır (reçine olarak). Eskiden tıpla kullanılan hoş kokulu reçineli zamk (günümüzde parfümlerde ve tütsülerde kullanılır).

Allheal synonyms : genus althaea, althea officinalis, white mallow, valerian, allheals, whitetop, valerians, bloodstones, heliotrope, althaea, cherry pie, marsh mallow, valerianella.

Allheal ingilizce tanımı, definition of Allheal

Allheal kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A name popularly given to the officinal valerian, and to some other plants.

Allheal ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Allheal kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Allheal ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Allheal anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Allheal ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...