• İyileştirici gücü olduğuna inanılan herhangi bir bitki.
  • Şifalı güçleri olan beyaz veya pembe çiçekli avrasya bitkisi.
  • Kediotu.
  • Çavşır.

Allheals ingilizcede ne demek, Allheals nerede nasıl kullanılır?

 

Allheal : Çavşır. Kediotu. İyileştirici gücü olduğuna inanılan herhangi bir bitki. Şifalı güçleri olan beyaz veya pembe çiçekli avrasya bitkisi.

Allhallow : Allhallows'dan (azizler yortusu) önceki akşam. Azizler yortusu.

Allhallows : 1 kasım yortusu. All saints' day. Cadılar bayramı. Azizleri şereflendiren kilise bayramı (1 kasım'da kutlanır). Azizler yortusu.

Smallholder : Küçük çiftlik sahibi. Çiftlikten küçük topraklara sahip olan veya buraları kiralayan kimse (ingiliz ingilizcesi). Küçük toprak sahibi.

Smallholders : Küçük iş sahipleri. Çiftlikten küçük topraklara sahip olan veya buraları kiralayan kimse (ingiliz ingilizcesi).

Smallholdings : Çiftçilik için kullanılan fakat tipik bir çiftlikten veya tarladan küçük olan toprak parçası. Küçük çiftlik.

Stallholders : Pazarcı. Bir pazarda açtığı tezgahtan satış yapan kimse. Seyyar satıcı. (britanya) pazarcı.

Smallholding : Küçük çiftlik. Çiftçilik için kullanılan fakat tipik bir çiftlikten veya tarladan küçük olan toprak parçası.

İngilizce Allheals Türkçe anlamı, Allheals eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Allheals ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Valerianella : Eski dünya'da (avrupa, asya, afrika) geniş bir bölgede iklime alışmış ve yıllık olarak yetişen bir şifalı bitki kategorisi.

Heliotrope : Papatyagiller (compositae) familyasından, sarı çiçekli, aken tipi meyveli, meyveleri kuruyemiş olarak yenen ya da yağ eldesinde kullanılan, bir yıllık otsu bir bitki türü. çekirdek, gündoğdu, günaşık. Helyotrop. Açık mor. Bambulotu. Günebakan. Hodangiller (boraginaceae) familyasına ait heliotropium türlerine verilen ad. taze yaprakları ezilerek siğil üzerine sürülen, bazı türleri ateş düşürücü, safra söktürücü ve yara kurutucu olarak kullanılan, tek veya çok yıllık otsu, tüylü beyaz veya sarımtırak çiçekli bitkiler. Pırıldak. Güneş çiçeği.

Bloodstones : Jasp. Kantaşı. Kan taşı. Günebakan. Güneş çiçeği. Parlatma tozu.

Cherry pie : Kirazlı turta. Vişneli turta.

Opopanax : Çavşır (reçine olarak). Eskiden tıpla kullanılan hoş kokulu reçineli zamk (günümüzde parfümlerde ve tütsülerde kullanılır).

Bloodstone : Parlatma tozu. Kan taşı. Jasp. Kantaşı. Güneş çiçeği. Günebakan.

Allheals synonyms : whitetop, valerian, valerians, allheal, heliotropes, common valerian.

Allheals ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Allheals kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Allheals ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Allheals anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Allheals ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...