• İngiltere'de doğmuş ve büyümüş olan kişi.
  • İngiliz.

Angrez ingilizcede ne demek, Angrez nerede nasıl kullanılır?

 

Bovine gangrenous coryza : Sığırların kangrenli nezlesi. Herpesviridae ailesinde, gammaherpesvirinae alt ailesindeki bir virüsün sığırlarda keratokonjunktivitis, stomatitis, ensefalitis ve deri egzantemleriyle belirgin; akut, bulaşıcı ve öldürücü viral bir hastalığı, kangrenli nezle, koriza kangrenoza bovum, coryza gangrenosa bovum, malign kataral fever, cgb. virüsün etkisiyle t lenfositlerde ve lenfoblastlarda üreme, vaskülitis ve doku nekrozları oluşur. t-lenfositlerin üremesi virüsün baskılayıcı t lenfositlerini enfekte etmesinden kaynaklanır.

Dermatitis gangrenosa : Daha çok atlarda bacakların alt kısmını örten deride soğuk, buz, çamur ve irkiltisel maddelerin etkileriyle oluşan ve yer yer doku kangrenleriyle özelleşen bir deri yangısı. Kangrenli bıcılgan.

Dry gangrene : İrin yapıcı bakterilerin olmaması nedeniyle, nekrotik dokunun suyunu kaybederek kurumasıyla oluşan kangren. genellikle donmalarda ve ergotizmde bacaklar, kulak kepçesi, kuyruk ucu, ibik ve sakal gibi perifer bölgelerde oluşur. Kuru kangren.

Emphysematous gangrene : Gazlı kangren. Gazlı gangren. Yanıkara. Amfizemli kangren.

Gangrel : Aylak.

Gangrened : Kangren olmak. Kangren olmuş. Kangren yapmak.

Gangrenous cystitis : Kangrenli sistitis. İdrar torbasının, yeşil-siyah renkteki görünümü ve kangren oluşumuyla belirgin yangısı.

Gangrenous pneumonia : Akciğerin, sarımtırak-siyah veya yeşilimsi siyah renkte görünümüyle belirgin kangrenin biçimlendiği akciğer yangısı. akciğer parenkiminde şiddetli nekrozla seyreden akciğer yangılarında ve sığırlarda yabancı cisimlerin börkenekten akciğere batması sonucu biçimlenir. Kangrenli akciğer yangısı.

Gangrenous dermatitis : Bir aylıktan büyük tavukların, göğüs ve bacakların iç yüzünde nekroz ve kangrenle belirgin, yüksek oranda ölümlere neden olabilen bakteriyel hastalık. clostridium perfringens tip a ve clostridium septicum ve staphylacoccus aereus tarafından birlikte veya ayrı ayrı oluşturulur, kangrenli selülitis, nekrotik dermatitis. mavi kanat hastalığı. Kangrenli deri yangısı.

Gangrening : Kangren. Yara çürümesi. Kangren yapmak. Yozlaşma. Kangrenli. Gangren. Kangren olmak. Ahlaki bozulma.

İngilizce Angrez Türkçe anlamı, Angrez eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Angrez ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Angered : Öfkelendirmek. Sinirlendirmek. Darıltmak. Kızdırılmış. Kızdırmak. Sinirlendirilmiş.

Livid : Mosmor. Morarmış. Kurşun rengi. Grimsi mavi. Mor. Çok öfkeli. Gözü dönmüş. Kurşuni. Öfkeden kudurmuş.

Choleric : Çabuk sinirlenen. Aceleci. Hiddetli. Kolerik. Asabi. Fevri. Kolera ile ilgili. Çabuk öfkelenen. Sinirli. Çabuk kızan.

Brit : Britanyalı. (britanya) amerikan grammy ödülleri'nin benzeri bir ödül töreni.

Umbrageous : Şüpheli. Gölgeli. Kuşkulu. Alıngan. Gölgelik.

Englanders : İngiltereli.

Gringo : Amerikalı. Yabancı.

Infuriated : Çılgına çevrilmiş. Kızgın. Kızmış. Kızdırılmış. Öfkeli.

Englishwomen : İngiliz kadını.

Ireful : Kızgın. Sinirli. Öfkeli. Hiddetli.

Angrez synonyms : sore, maddened, patch up, conciliate, wrothful, indignant, black, resolve, outraged, anglo, fix up, aggravated, subscribe, grant, irascible, support, englishmen, concede, wrathful, british, smouldering, reconcile, hot under the collar, furious, englander, john bull, yield, settle, britishers, concord, britisher, irate, arrange.

Angrez zıt anlamlı kelimeler, Angrez kelime anlamı

Disagree : Aynı düşüncede olmamak. Yaramamak. Aynı fikirde olmamak. Bozuşmak. Uymamak. Atışmak. Sürtüşmek. Anlaşamamak. Karşıt görüşte olmak. Dokunmak.

Angrez antonyms : unangry.

Angrez ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Angrez kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Angrez ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Angrez anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Angrez ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...