• (mısır dini) antik mısır'da tapınılan kutsal boğa.
  • Antik mısır'ın hayvan-tanrısı.

Apis ile ilgili cümleler

English: Ali is seeing a therapist.
Turkish: Ali bir terapistle görüşüyor.

 

English: Ali isn't a speech therapist.
Turkish: Ali bir konuşma terapisti değil.

English: Ali is a speech therapist.
Turkish: Ali bir konuşma terapisti.

English: Ali is a psychotherapist.
Turkish: Ali bir psikoterapist.

English: Ali is a therapist.
Turkish: Ali bir terapist.

Apis ingilizcede ne demek, Apis nerede nasıl kullanılır?

Apish : Maymun gibi. Taklitçi. Maymunca. Maymun. Salak.

Apishly : Komik biçimde. Aptalca bir şekilde. Taklit ederek. Maymun gibi. Budalaca. Züppece.

Apishness : Maymunumsu. Taklitçilik. Aptalca yapılan taklitçilik.

Aromatherapist : Aromaterapi kullanan kişi. Aromaterapi uygulayan kişi.

Bibliotherapist : Bibliyoterapiyle (okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılmasıyla) iyileştiren kimse. Bibliyoterapist.

Chemotherapists : Kemoterapi (hastalığın tedavisinde kimyasal ajan kullanımı) vasıtasıyla tedavi olan kimse.

Escapist cinema : Kaçış sineması. İzleyicinin ilgisini, oyalayıcı, avutucu, uyutucu ya da düşsel durumlarla çelerek onu günlük gerçeklerden uzaklaştırmayı amaçlayan sinema. özellikle toplumların yaşamlarındaki güç ve çetin dönemlerde, sinemacının ya kendini ya izleyiciyi ya da hem kendini hem de izleyiciyi günlük gerçeklerden uzaklaştırmak için giriştiği bilinçli bir çabanın ürünüdür. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Escapism : Gerçeklerden kaçma. Hayal kurma. Gerçekten kaçış.

Escapist literature : Sırf eğlence kitapları. Hayalperest edebiyat. Saf veya katıksız eğlence kitabı. Gerçeklerden kaçış edebiyatı. Romantik kitaplar.

Cinema of escapism : Kaçış sineması. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. İzleyicinin ilgisini, oyalayıcı, avutucu, uyutucu ya da düşsel durumlarla çelerek onu günlük gerçeklerden uzaklaştırmayı amaçlayan sinema. özellikle toplumların yaşamlarındaki güç ve çetin dönemlerde, sinemacının ya kendini ya izleyiciyi ya da hem kendini hem de izleyiciyi günlük gerçeklerden uzaklaştırmak için giriştiği bilinçli bir çabanın ürünüdür.

İngilizce Apis Türkçe anlamı, Apis eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Apis ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Honeybee : Balarısı.

Apidae : Yabanarısı. Arılar familyası. Balarısı. Arı.

Arthropod genus : Eklembacaklılar cinsi.

Apis synonyms : genus apis, apis mellifera, family apidae.

Apis ingilizce tanımı, definition of Apis

Apis kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A genus of insects of the order Hymenoptera, including the common honeybee (Apis mellifica) and other related species. Bakınız: Honeybee.

Apis ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Apis kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Apis ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Apis anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Apis ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...