Back axle tube türkçesi Back axle tube nedir

Back axle tube ingilizcede ne demek, Back axle tube nerede nasıl kullanılır?

Back : Önce. Futbol, gitar, jimnastik, madencilik alanlarında kullanılır. Arkasını imzalamak. Geride. Geriye. Geçmişe. Gövdenin, ense ile kuyruksokumu arasındaki ve ayrıca cimnastikte bir devinim grubunun alanı olan bölümü. Geçmişte. Savunucu. Arkaya.

Axle : Dingil. Eksen. Tekerlek, yuvgu, çark vb. nin özeklerinden geçen çubuk. Aks. Makara zıvanası. Şaft. Mil.

Tube : Alıcı ışıtacı. Metro. Uzun, içi boş ve bir ucu kapatılmış boru. 2-yüksek basınçtaki gazların içinde saklandığı özel metal kap (bunlara bomba da denir.). İçi boşaltılmış ya da özel bir gazla doldurulmuş camdan bir kap içinde, ısıtılan bir elektrikucunun (eksiuç) serbest bıraktığı elektronların pozitif yüklü bir başka elektrikucuyla (artıuç) toplandığı ışıtaç çeşidi. İçlastik. Yeraltı treni. Fizik, kimya, sinema, televizyon, veterinerlik alanlarında kullanılır. Kullanım yerine göre çapı değişebilen genellikle camdan yapılmış içinde üşekler bulunan, havası alınmış ya da amaca uygun uçunlarla doldurulmuş yuvak biçimli kapalı gereç. temel parçacıkları algılayan geiger borulanndan televizyon görüntü borusuna ve eksicik borularına değin değişik kullanım yerleri vardır. Motorlu taşıtlarda dıştaki koruyucu lastiğin içinde yeralan ve içine hava doldurulan lastik. Tüp.

 

Back axle : Arka aks. Arka dingil.

Axle tube : Dingil kovanı. Aks kovanı. Aks borusu. Arka köprünün, yarım dingilleri içinde bulunduran, borumsu iki yan uzantısı.