Banged ile ilgili cümleler

 

English: Ali banged his knee.
Turkish: Ali dizini çarptı.

English: Ali banged his head on a tree branch.
Turkish: Ali başını bir ağaç dalına çarptı.

English: He banged his fist on the table.
Turkish: O, yumruğunu masaya vurdu.

English: Ali banged his head.
Turkish: Ali kafasını çarptı.

English: Ali banged the table with his fist.
Turkish: Ali yumruğunu masaya vurdu.

Banged ingilizcede ne demek, Banged nerede nasıl kullanılır?

Banged against : -e karşı vurulmuş. -e toslamış. -e vurulmuş. -e çarpmış. -e dalmış.

Banged his head against the wall : Kafasının dikine duvara daldı. Başını duvara çarptı. Kafa üstü duvara daldı.

Banged into : -e daldı. -e girdi. -e tosladı. -e çarptı. -e vurdu.

Banged on the table : Masayı yumrukladı. Masaya vurdu.

Banged the drum : Davulu çaldı. Davula vurdu.

Bang against : -e çarpmak. -e toslamak. -e vurmak. -e dalmak. -e karşı vurmak.

Bangers : Külüstür araba. Sosis.

Gangbanger : Çete üyesi. (argo terim) sokak çetesinin kendini adamış ve sadık üyesi.

Headbanger : Heavy metal müzik meraklısı. Heavy metal müzik fanı. Heavy metal müzik hayranı. Heavy metal dinleyen kişi.

Bang away : Bir şeyi vurgulamak. Çok çalışmak. (piyano veya klavye) tuşlarına basmak.

İngilizce Banged Türkçe anlamı, Banged eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Banged ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bed down : Uyumaya gitmek. Yatacak yer bulmak. Yatacak bir yer bulmak. Yatacak yer sağlamak. Yatak yapmak. Yatıp uyumak. Uyumak.

Dosses : Uyumak. Yatak. Pansiyon yatağı. Teksas eyaletinde şehir. Pansiyonda kalmak. Dışarıda yatmak. Kısa uyku. Şekerleme.

Annoyance : Sıkıntı. Rahatsız etme. Sıkıntı kaynağı. Rahatsızlık. Üzüntü kaynağı. Baş ağrıtma. Kızdırma. Baş belası. Kızgınlık.

Perilousness : Tehlikelilik.

Peril : Tehlikeye atmak. Vahamet. Risk. Muhatara. Tehlikeye uğrama. Tehlike doğuran nedenler. Tehlike. Zarar doğuran nedenler.

Riskiness : Risk. Tehlikelilik. Risklilik. Tehlike. Tehdit.

Batters : Bombalamak. Yağ un ve yumurta karışımı hamur. Sert darbelerle vurmak. Hırpalamak. Güm güm vurmak. Hor kullanmak. Yıpratmak. Bam güm vurmak. Meyilli olmak (duvar).

Get it on : Cinsel ilişkiye girmek (kaba argo). (karşı cinsi) götürmek. Götürmek. Mercimeği fırına vermek. Aşk yaşamak. Cinsel ilişkiye girmek. Mala vurmak. Aşk ilişkisi kurmak için çok çaba sarf etmek (birisiyle). İi pişirmek. Seks yapmak.

Biff : Bıff. Yumruk atmak. Yumruklamak. Vajina. Am. Yumruk. Darbe. Yumruk vurmak.

Bashes : Geçirmek. Sert vuruş. Eğlence. Deneme. Şiddetle vurmak. Sertçe vurmak. Kuvvetle vurmak. İndirmek. Hızla vurmak.

Banged synonyms : clear and present danger, do it, get laid, eff, diddles, condition, beat, have intercourse, biffs, insecurity, bonk, ill temper, dander, boff, bang, hackles, couched, offense, hazardousness, enragement, emotion, infuriation, ire, biffed, birched, offence, bad temper, batter, be buried, bump into, diddle, choler, be couched.

Banged zıt anlamlı kelimeler, Banged kelime anlamı

Security : İpotek. Kefillik. Kefil. Güvenlik. Kimi gümrük işlemleri sırasında, bu işlemlerin bitimine ya da bir anlaşmazlığın sonuca bağlanmasına ilişkin, giriş vergilerine karşılık alınan para (banka inanca mektubu, ya da gümrük yönetimince bunların yerine onanacak benzerleri). Taşınır değer. Borçlanım, tutu, yapı tutusu, değerli kağıt, pay ve borç belgitleri, taşınır değer, güvence ödeği, her çeşit tecimsel belgit, borsaya verilsin verilmesin iyesi ya da taşıyanına bir alacak sağlayan belge. Emanet. Emniyet. Kefalet.

Safety : Korkusuzluk. 1880'de ingiliz stenley'in yaptığı, bir eğik borudan çatıyla bunun üzerine oturtulmuş seleden oluşan, öntekeri büyük, arkatekeri küçük çifteker. Güvenlik. Safeti. Asayiş. Selamet. Güven. Emniyet. Koruyucu.

New : Turfanda. Gıcır. Savaş silahı olarak kullanılan biyolojik ve veya veya tüksek teknoloji ürünü virüsler. Acemi. Taze. Yeni. Yaş. Görülmemiş. Patlayıcı kullanılmadan yapılan savaş. Değişik.

Banged ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Banged kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Banged ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Banged anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Banged ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

8-05-2018 02:00:05 -->

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...