• Memnun olmak.
 • Hoşnut olmak.
 • Memnun olmak ( dan).
 • -den memnun olmak.
 • Hoşlanmak.
 • Haz duymak.
 • -den hoşnut olmak.
 • Oyalanmak.
 • Memnun kalmak.

Be pleased with ile ilgili cümleler

 

English: You seem to be pleased with yourself.
Turkish: Kendinizden memnun görünüyorsunuz.

English: I hope you will be pleased with this present.
Turkish: Bu hediyeden memnun olacağını umuyorum.

Be pleased with ingilizcede ne demek, Be pleased with nerede nasıl kullanılır?

Be : Durmak. Anlamına gelmek. Bulunmak. Var olmak. Mal olmak. Berylliumb (berilyum). Kalmak. Alaşımların hazırlanmasında kullanılan hafif bir metalik kimyasal element. -dir. -dır.

Pleased : Memnun olmuş. Mütelezziz. Hoşnut edilmiş. Hoşnut. Memnun. Mahzuz. Keyifli.

With : Birlikte. Yanına. İle. -la. -lı. Beraber. Nedeniyle. İle beraber. -e karşın. Beraberinde.

Be pleased with oneself : Kendinden memnun olmak.

Be pleased : Memnun olmak. Hoşnut olmak. Sevinmek. Hazzetmek. Memnuniyet duymak. Tatmin olmak.

Be pleased to : -duğuna memnun olmak. -maktan mutluluk duymak. Memnun olmak. -maya memnun olmak.

İngilizce Be pleased with Türkçe anlamı, Be pleased with eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Be pleased with ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Be glad : Sevinmek. Mutluluk duymak.

Care for : Bakmak. Sevmek (birini veya bir şeyi). İstemek. Çocuk yetiştirmek. Sevmek. İlgilenmek. Bakımını üstlenmek. Çocuk büyütmek.

Be satisfied : Doymak. Doyuma ulaşmak. Kanmak. Kanaat etmek. İçine sinmek. Yerine getirilmek. Tatmin olmak.

Bum around : Başıboş dolaşmak. Başıboş takılmak. Aylak aylak dolaşmak. Boş boş gezinmek. Serserilik etmek. Aylakça zaman harcamak. Aylaklık etmek.

Bask : Mutlu olmak. Isınmak. Tatlı bir sıcaklığın karşısında uzanmak. Güneşlenmek. Tadını çıkarmak.

Dawdled : Boşa geçirmek. Sallanmak. Ağır davranmak. İşi ağırdan almak. Zaman harcamak. İşini ağırdan alarak vakit kaybetmek. Aylaklık etmek. Eğlenmek. Salınmak.

Be delighted : Sevinmek. Haz almak. Bayram etmek. Kıvanmak.

Delay : Yubanmak. Tehir. Askıda bırakma. Bilgisayar, ekonomi, gitar, tiyatro alanlarında kullanılır. Askıda bırakmak. Geciktirme. Tecimsel belgitlerin sayışımlarındaki paraların ödenmeleri için saptanan gün. bir işin yapılması ya da bir borcun ödenmesi için gösterilen süre. Rötar. Tiyatro oyununda bir durumun çözümünü bile bile geciktirmek. seyircinin ilgisini canlı tutmak için çözümü geriye atmak. Süre.

Be gratified : Tatmin olmak.

Be pleased to : -maktan mutluluk duymak. -maya memnun olmak. -duğuna memnun olmak.

Be pleased with synonyms : dallying, be content, daff, cares, care, be taken by, basks, affects, be charmed, dawdle, be partial to, feel pleasure, be amusing, glorying, dallied, be charming, be fond of, amuse oneself, affect, burn daylight, be attracted, dawdles, be happy with, cares for, dawdle along, gloried, be taken with, relish, be amused, be satisfied with, be elated, cared, basked.

Be pleased with ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Be pleased with kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Be pleased with ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Be pleased with anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Be pleased with ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
 • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
 • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
 • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
 • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...