• Arkadaş.
  • Yatağını başka biriyle paylaşan kimse.
  • Yatak arkadaşı.
  • Dost.
  • Yatak dostu.

Bedmate ingilizcede ne demek, Bedmate nerede nasıl kullanılır?

 

Bedmates : Yatak dostu. Dost. Arkadaş. Yatağını başka biriyle paylaşan kimse. Yatak arkadaşı.

Bedmaker : Yatak yapıcı. Yatak yapan kimse. Yatak yapan.

Bedmakers : Yatak yapan kimse. Yatak yapıcı. Yatak yapan.

Embedment : Gömme. Ankraj. Gizleme. Saklama. İçine yerleştirme. Sıkıca yerleştirme. İçine koyma.

Bed and board : Kalacak yer ve yiyecek. Yatak ve yiyecek. Pansiyon. Tam pansiyon.

Bed and breakfast : Yalnız yatak ve kahvaltı. Yatak + kahvaltı. Pansiyon. Yatak ve kahvaltı. Oda kahvaltı.

Bed covering : Yatak örtüsü.

Bed cover : Yatağı kaplayan ince örtü. Çarşaf. Yatak örtüsü.

Bed former : Yastık yapıcı. Ekim yastığı yapıcısı.

Bed bugs : Tahtakuruları. Rhynchota (hemiptera) alt ailesi. hemiptera’ların yaklaşık 5 000 türünün büyük bir bölümü hayvanlardan kan emmez, ancak bitki öz sıvılarıyla veya öteki böcek ve omurgasızları avlayarak beslenirler. cimicidae ve polyctenidae ailesindeki türler ve reduviidae ailesinden, triatominae (öpen böcekler) alt ailesine bağlı 119 tür kan emicidir. Tahtakurusu. Tahta kurusu. Yatakta yaşayan küçük böcekler.

İngilizce Bedmate Türkçe anlamı, Bedmate eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bedmate ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Comrades : Yoldaş.

Criticize : Eleştirmek. Tenkit etmek. Değerini belirtmek için (birşeyi) incelemek. Kritiğini yapmak. Kusur bulmak. Eleştiri getirmek. Eleştiri yöneltmek. Kritik etmek. Yermek. Ayıplamak.

Scold : Azarlamak. Terslemek. Çıkış yapmak. Paylamak. Zılgıt vermek. Darılmak. Tanlamak. Çıkışmak. Ders vermek. Haşlamak.

Brer : Erkek kardeş. Ahbap. Moruk.

Chasten : Islah etmek. Yumuşatmak. Terbiye etmek. Dersini vermek. Uslandırmak. Yola getirmek. Basitleştirmek. Islah etmek için cezalandırmak. Aklını başına getirmek. Sadeleştirmek.

Tell off : Ağızlarının payını vermek. Abırlamaq. Görev vermek. Paylamak. İş vermek. Oymak. Azarlamak. Sayıp ayırmak. Ağzının payını vermek. Yüzüne vurmak.

Rebuke : Fırça çekmek. Sitem etmek. Fırça atmak. Çıkışmak. Paylamak. Ders vermek. Azarlamak. Döşenmek. Giydirmek. Azar.

Chastise : Dayak atmak. Dayakla cezalandırmak. Dövmek. Cezalandırmak (dayakla). Yerden yere vurmak. Adam etmek. Azarlamak. Sopa atmak. Suçlamak (ağır biçimde). Acımasızca cezalandırmak.

Compadre : Ahbap. Yoldaş. (genellikle kuzey amerika'da kullanılan terim) yakın dost. Yakın dost. Kafadar (ispanyolcadan gelen). Yakın arkadaş ahbap.

Bedmate synonyms : bedmates, chew up, decorous, reproof, lambaste, company, dress down, comrade, trounce, brush down, brother, beaning, associate, ally, bedfellows, rag, bub, bean, amigo, lecture, allying, correct, reprimand, bloke, lambast, remonstrate, take to task, pick apart, castigate, compadres, blokes, staid, chide.

Bedmate zıt anlamlı kelimeler, Bedmate kelime anlamı

Praise : Methiye. Şükran. Tesenna. Şükretmek. Methetmek. Övmek. Övgü. Gururunu okşamak. (allah'a) hamdetmek. Hamdetmek.

Indecorous : Yakışmaz. Uygunsuz. Ters. Edebe aykırı. Yakışıksız. Ayıp. Yakışık almayan. Topluma ters düşen. Münasebetsiz. Utandırıcı.

Bedmate ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bedmate kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bedmate ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bedmate anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bedmate ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...