• Bibliyoterapist.
  • Bibliyoterapiyle (okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılmasıyla) iyileştiren kimse.

Bibliotherapist ingilizcede ne demek, Bibliotherapist nerede nasıl kullanılır?

 

Bibliotherapies : Bibliyoterapi. Okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılması.

Bibliotherapeutic : Okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılmasıyla ilgili. Bibliyoterapiye özgü. Bibliyoterapi ile ilgili.

Bibliotherapy : Bibliyoterapi. Kitapla iyileştirme. Kişilerin sorunlarını öğrenmek ve onları iyileştirmek için kitaplardan yararlanma yolu. Sinirsel bozuklukların hastalara kitap okutarak tedavi edilmesi. Kitapla sağaltım. Tıpta ve ruhsal sağaltımda seçme okuma parçalar kullanarak iyileştirme yöntemi, belli konulara yönetilmiş okumayla kişisel sorunların çözümlenmesine yardım etme yöntemi. Okumanın iyileştirici bir tedavi yöntemi olarak kullanılması.

Bibliotherapist ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bibliotherapist kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bibliotherapist ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bibliotherapist anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bibliotherapist ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...