Bint ingilizcede ne demek, Bint nerede nasıl kullanılır?

Bint jabal : Güney lübnan'da bir köy.

Bints : Kız.

 

Binturong : Misk kedisi. Kabarık uzun siyah kılları ve kavrama özellikli kuyruğu olan ve ağaçlarda yaşayan misk kedisi (güneydoğu asya'ya özgüdür).

Palestinian terebinth : Filistin sakız ağacı. Bir yaprakdöken orman ağacı.

Terebinth : Terebentinsakızağacı. Katranağacı. Terementi. Sakız ağacı. Menengiç. Terebint ağacı. Melengiç.

Output bin full : Çıkış selesi dolu. Çıkış sepeti dolu.

Toner bin low : Toner selesi düşük.

Toner bin empty : Toner selesi boş.

Bread bin : Ekmek kutusu. Ekmeklik. Ekmek kabı.

Ash bin : Cüruf varili. Büyük kül tablası. Toplanıldığı zamana kadar çöpleri tutan çöp kutusu. Çöp tenekesi. Çöp bidonu.

İngilizce Bint Türkçe anlamı, Bint eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bint ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Babe : Yavru. Bebek. Piliç (argo terim). Fıstık. Bebeğim. Bebe.

Insinuate : Kinaye yapmak. Yavaş yavaş girmek. Kurnazca yakınlaşmak. Çıtlatmak. Demeye getirmek. Çaktırmadan kabul ettirmek. Kinaye etmek. İma etmek. Anıştırmak. Demek istemek.

Bunnies : Tavşan. Tavşancık.

Chicks : Dost avcı uçakları. Yavru kuş. Civciv. Piliç.

Intimate : Üstü kapalı anlatmak. Yakın (ilişki). Üstü kapalı söylemek. Çok yakın (ilişki veya kimse). Samimi. Açıklamak. Homojen. İma etmek. İlişkisi olan. Yakın.

Bird : Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Kadın. Kişi. Uydu. Uzay gemisi. Kus. Manita. Güdümlü mermi.

Touch : Duygulandırmak. Dokunma. El sürmek. Elini sürmek. Temas etmek. Yetenek. Kırmak. Eline su dökmek. Dokunma duyusu. Yetmek.

Allude : Adını çekmek. Ayartmak. Cazibe. İstinat etmek. Nazarda tutmak. Müracaat etmek. Kinaye etmek. İsnat etmek. Dokundurmak. Cezbetmek.

Betty : Kadınların yaptığı bir işte çalışan erkek. Bir kadın adı (elizabeth'in bir biçimi). Kadın işi yapan erkek.

Clue in : İpucu vermek.

Bint synonyms : small indefinite quantity, small indefinite amount, colleens, adumbrate, daughters, birds, chick, spot, bints, daughter, babes, demoiselle, suggest, colleen, advert, convey, bunny.

Bint zıt anlamlı kelimeler, Bint kelime anlamı

Detach : Kopmak. Koparmak. Sökmek. Kaldırmak. Ayrılmak. Kesip ayırmak. Özel görevlendirmek. Çözmek. Çıkarmak.

Unbind : Bağlantı çözmek. Ciltten çıkar. Çözmek. Serbest bırakmak. Salıvermek. Açmak. Salmak. Bağı çözmek. Gevşetmek.

Bint ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bint kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bint ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bint anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bint ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...