Bird of prey ingilizcede ne demek, Bird of prey nerede nasıl kullanılır?

 

Bird : Aves sınıfından yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı, uçucu hayvanların ortak adı. Kadın. Kişi. Uydu. İnsan. Adam. Manita. Uzay gemisi. Kuş.

Of : Den. -li. In. Karşı. İle ilgili. Yüzünden. -den. Li. Nin. -nın.

Prey : Av. Avlayarak yaşama. Avlamak. Şikar. Sıkmak. Yağmaya gitmek. Yağma etmek. Soymak. Hayvanın avı.

Bird of ill omen : Bulunduğu yere uğursuzluk getiren kimse. Meymenetsiz. Uğursuz kişi. Kötü şeyler olacağının habercisi. Uğursuzluk kuşu. Gittiği yere uğursuzluk getiren kişi. Uğursuz kimse. Kötü haberler işaretçisi.

Bird of night : Baykuş.

Beast of prey : Yırtıcı hayvan.

Twelve wired bird of paradise : Ötücü kuşlar (passeriformes) takımının, cennet kuşugiller (paradiseidae) familyasından, başı, kanatları ve kuyruğu menekşe renginde, karnı sarı, arkasına doğru 12 tane tel biçiminde kara tüy uzanan bir tür. On iki telli cennet kuşu.

Red bird of paradise : Kırmızı cennet kuşu. Ötücü kuşlar (passeriformes) takımının, cennet kuşugiller (paradiseidae) familyasından, sırtı sarı, yan kuyruk tüyleri kırmızı olan bir tür.

Bird of passage : Göçmen kişi. Göçmen kuş. Geçici olarak kalan kimse. Gezgin kişi. Oradan oraya göçen kişi. Göçebe kimse.

Bird of peace : Kumru. Barış kuşu. Güvercin. Barış ve uzlaşmayı temsil eden kuş.

İngilizce Bird of prey Türkçe anlamı, Bird of prey eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bird of prey ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Fowlers : Avcı (kuş). (ördek, kaz gibi) su kuşu avcısı. New york eyaletinde yerleşim yeri. Kuş avcısı. Kaliforniya eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Kolorado eyaletinde şehir.

Fowler : Kansas eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. (ördek, kaz gibi) su kuşu avcısı. Avcı (kuş). Kuş avcısı. İndiana eyaletinde yerleşim yeri. Kolorado eyaletinde şehir. Kuşçu. Kaliforniya eyaletinde şehir.

Jaeger : Yünlü bir kumaş. Yırtıcı bir deniz kuşu.

Bird of prey synonyms : raptors, raptor.

Bird of prey ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Bird of prey kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Bird of prey ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Bird of prey anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Bird of prey ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...