• Leonid ılyich brezhnev (1906-1982).
  • Bir soyadı.
  • Sovyet devlet adamı.

Brezhnev ingilizcede ne demek, Brezhnev nerede nasıl kullanılır?

Brezhnev doctrine : Brejnev doktrini.

 

Leonid brezhnev : Sovyetler birliği'nin devlet başkanı (1960-1964, 1977-1982). (1906-1982) sovyet lider ve devlet adamı. Komünist parti genel sekreteri.

Leonid ilyich brezhnev : Leonid brezhnev(1906-1982) sovyet lider ve devlet adamı. Leonid brejnev. Sovyetler birliği'nin devlet başkanı (1960-1964, 1977-1982). Komünist parti genel sekreteri.

İngilizce Brezhnev Türkçe anlamı, Brezhnev eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Brezhnev ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abu : Asya ile büyük okyanus ülkelerinin radyo-televizyon kuruluşlarını bir araya getiren birlik. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Asya yayın birliği.

Abaya : 1986'da etiyopya'da keşfedilen bir göl. Müslüman ülkelerde kadınlar tarafından giyilen uzun siyah elbise. Çarşaf. Müslüman kadınların giydiği tepeden tırnağa kadın bedenini örten genellikle siyah renkli olan tesettür için kullanılan çarşaf.

Ade : George ade (1866-1944). Amerikan mizahçı ve oyun yazarı.

Abegg : Richard abegg (1869-1910). Prusyalı kimyager.

Addison : Soyisim. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Batı virginia eyaletinde yerleşim yeri. Vermont eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Maine eyaletinde yerleşim yeri.

Abernathy : Teksas eyaletinde şehir. Southern christian leadership'in (güney hıristiyan liderliği) kurucusu birleşik devletler papazı ve yurttaşlık hakları aktivisti. Ralph david abernathy (1926-1990).

Abidal : Lyonlu fransız futbolcu. Eric abidal (1979 doğumlu).

Abravanel : Abarbanel. İber yarımadası'nda yaşayan en eski ve en köklü musevi ailelerden biri. Bir erkek adı (ibranice).

Abderhalden : Emil abderhalden (1877-1950). İsviçreli kimyager ve fizyolog.

Brezhnev synonyms : adamson, leonid brezhnev, abdel, abbott, adalbert, abou hatzira, leonid ilyich brezhnev, abramovitch, abargil.

Brezhnev ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Brezhnev kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Brezhnev ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Brezhnev anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Brezhnev ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...