Bull pen türkçesi Bull pen nedir

Bull pen ingilizcede ne demek, Bull pen nerede nasıl kullanılır?

Bull : Hisselerin değerini yükseltmek. Polis. Gaf. Borsacı. Zırva. Sakçı. Kocaman erkek hayvan. Erkek fil. Aynasız. Boğa.

Pen : Ağıla koymak. Kağıda dökmek. Kuğu (dişi). Mürekkepli kalem. Kalemi ele alıp yazmak. Kaleme almak. Yazı üslubu. Tükenmez kalem. Kodes. Dolmakalem.

Bull baiting : Boğanın köpeklerle dövüştürülmesi. Boğaya köpek saldırtma.

Bull fiddle : Bas.

Bull headed : İnatçı.

Bull holder : Büyük geviş getiren hayvanları sabit tutmaya yarayan ve burun deliklerine uygulanan madeni sıkıştırıcı bir alet. Muşet.

İngilizce Bull pen Türkçe anlamı, Bull pen eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bull pen ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Gaols : Tevkifhane. Hapis. Hapsetmek. Delik. Cezaevi. Cezaevine kapatmak. Hapse atmak. Tutuklamak.

Cellule : Kanat çatısı. Hücrecik. Gözecik. Selül.

Coops : Kafes. Kümese sokmak. Kümes. Kapamak. Kooperatif. Kafeslemek. Tıkmak.

Hoosegow : Hapis. Cezaevi (argo terim).

Alcove : Kameriye. Küçük bölüm. Kayalar arasında nehir çukuru. Köşe. Çardak. Hücre gibi ve kapısız ufak oda. Yüklük. Oyuk. Niş (duvarda bulunan).

 

Alcoves : Kameriye. Yüklük. Girinti. Yataklık. Kayalar arasında nehir çukuru. Cumba. Niş (duvarda bulunan). Oyuk. Çardak.

Goal : Gol. Hedef. Amaç. Sayı. İdeal. Murat. Gaye. Kale. Erek. Ayaktopu oyununda oyuncuların topu içine sokmaya çalıştıkları, 2,44 m. yükseklikte birbirine koşut iki dikey direk ile bunların üzerine bindirilmiş 7,32 m. uzunluğundaki yatay bir direkle sınırlanmış, arka ve yan yüzeyleri ağla kapatılmış oylum.

Big house : Büyük konut. Kodes (argo terim). Cezaevi. Büyük ev.

Coolers : Soğutucu. Soğuk içecek.

Closets : Gömme dolap. Yüklük. Gizli oda. Küçük oda. Klozet. Tuvalet. Bir odada özel görüşmek. Hela. Alafranga helataşı.

Bull pen synonyms : cabining, holes, calabooses, hole, compartment, cabin, coop, closeting, cooler, dog house, choky, choke, clink, bridewell, cadre, gaol, cooped, cells, cell, cellular, cabins, chokey, cooping, celling, calaboose, cellula.