Cnp türkçesi Cnp nedir

  • Continued in next post (sonraki iletide devam ediyor).
  • Mesajın geri kalan kısmı bir sonraki iletide bulunmaktadır (bir sohbet grubunda yazarken çok uzun bir metni birkaç parçaya ayırma konusunda kullanışlı bir ifade).

İngilizce Cnp Türkçe anlamı, Cnp eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Cnp ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Scyphus : Çift kulplu ve ayaklı bir tür bardak.

Crockery : Tabak takımı. Çanak. Çömlek. Çanak çömlek.

Paper cup : Kağıt bardak. Kağıt fincan.

Goblet : Kupa. Kadeh. Laboratuvarda sıvıların ölçülmesi ve aktarılması gibi genel amaçlarla kullanılan, ağzı geniş, dip kısmı dar, kadehe benzer cam kap. Goblet. Ayaklı cam eşya. İçerisine dondurulmuş sperma içeren payetler yerleştirilerek sıvı azot içerisinde payetleri bir arada tutmaya ve saklamaya yarayan, kanisterler içerisine konan plastik kap veya kadeh. kimi sert kenelerin stigmal yüzeyleri üzerindeki kimi işaretler.

Chalice : Ayinde kullanılan kadeh. Kadeh. Tas. Aşai rabbani ayininde kullanılan şarap kadehi. Kupa. Kadeh şeklinde gonca. Kadeh biçiminde gonca.

Officer : Subayları atamak. Sakçı memuru. İdare etmek. Komuta etmek. Makam sahibi. Yetkili. Polis memuru. Sağlık memuru. Görevli. Memur.

 

Bull : Piyasayı yükseltmek (borsa). Zırva. Boğa. Polis. Saçma. Gaf. Kocaman erkek hayvan. Erkek fil. Spekülatör. Çamyarması.

Copper : Ufak para. Birçok enzimin yapısında, kan yapımında ve bağ doku metabolizmasında rol oynayan, eksikliğinde kansızlık, ödem ve kemik yapısında bozukluklara yol açan, kırmızımtırak parlak, atom numarası 29, atom ağırlığı 6 54, sembolü cu olan tuzları zehirli bir metal. bakır, beslenmede esansiyel bir element olup seruloplazmin, lizil oksidaz, sitokrom oksidaz ve tirozinaz gibi çeşitli proteinlerin yapısına katılır. Polis. Bakır kap. Düşük değerli bakır para. Madencilik, veterinerlik alanlarında kullanılır. Aynasız. Bakırla kaplamak. Bakır para. Bakırlamak.

Policeman : Polis memuru. Sakçı memuru. Asker karınca. Polis (memuru). Polis. Zaptiye. Zabıta memuru.

Coffee cup : Alafranga kahve fincanı. Özellikle kahve için yapılmış küçük çanak şeklinde kap. Kahve fincanı.

Cnp synonyms : cylix, kylix, dixie cup, mustache cup, grace cup, moustache cup, container, teacup, pig, fuzz, dishware, police officer, beaker.