• Çok küçük boyutta veya cebe sığabilecek küçüklükteki televizyon

Sinema ve Televizyon dünyasındaki anlamı:

Boyu genellikle 7,5 cm olan, cepte taşınabilecek boyda almaç.

 

İngilizce'de Cep televizyonu ne demek? Cep televizyonu ingilizcesi nedir?:

pocket receiver

Cep televizyonu kısaca anlamı, tanımı:

Televizyon : Vericiden iletilen dalgaların görüntü ve ses olarak görünmesini ve duyulmasını sağlayan aygıt, televizyon alıcısı.

Küçük : Kısık, parlak olmayan (ses). Yaşı daha az olan. Makam, rütbe, derece bakımından daha aşağı olan kimse. Değersiz, önemsiz. Boyutları, benzerlerininkinden daha ufak olan, mikro, büyük karşıtı. Küçük abdest. Geri aşamada. Niceliği az olan. Niteliği aşağı olan, bayağı.

Boyut : Genişlik, kapsam. Bir cismin herhangi bir yöndeki uzantısı. Doğruların, yüzeylerin veya cisimlerin ölçülmesinde ele alınan üç doğrultudan uzunluk, genişlik ve derinlikten her biri, buut. Film veya fotoğrafta boyut, format. Durum, nitelik.

Küçüklük : Küçük olma durumu. İnsana yakışmayacak, insanın değerini azaltacak davranış.

 

Cep televizyonu ile ilgili Resimler

Cep televizyonu ile ilgili resimler
Cep televizyonu ile ilgili resimler
Cep televizyonu ile ilgili resimler
Cep televizyonu ile ilgili resimler
Cep televizyonu ile ilgili yorumlar  
cep telefonu değil,
cepte taşınan televizyon olarak bilinir. cep tv olarak kısaca yazılır ve anılır. eskiden cep televizyonlarının daha fazla etkisi ve önemi vardı ama şimdilerde herkesin cep telefonunda internet olduğunu varsayarsak, herkes izleyeceği şeyi zaten cep telefonundan izler hale geldi. zaten bırakın cep televizyonunu, normal tv kanallarını bile izleyemez olduk. çünkü internette dilediğimiz programı kendimiz yapıyoruz. hem de reklamsız, geçmiş bütün dizileri veya belgeselleri kolayca ve rahatlıkla hem tabletimden hem de sabit bilgisayarımdan izleyebiliyorum.

Bu kısımda Cep televizyonu nedir? Cep televizyonu ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik bir biçimde hemen sorabilir, daha sonra kısaca Cep televizyonu tanımı, açılımı, kelime anlamı hakkında ansiklopedik bilgi verebilir veya dilerseniz Cep televizyonu hakkında sözler yazılar ile ingilizce veya almanca sözlük anlamı paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...