• Bir erkek adı.
  • Erkek ismi.

Charles ile ilgili cümleler

English: King Charles borrowed money from William's father.
Turkish: Kral Charles William babasından ödünç para aldı.

 

English: Find Charles and kill him.
Turkish: Charles'ı bul ve onu öldür.

English: Jessie praised Charles for his foresight.
Turkish: Jessie basireti için Charles'ı övdü.

English: I tried to get Charles to help me, but he wouldn't.
Turkish: Charles'ı bana yardım ettirmeye çalıştım fakat o etmedi.

English: Maybe Charles is stupid.
Turkish: Belkide Charles aptaldır.

Charles ingilizcede ne demek, Charles nerede nasıl kullanılır?

Charles babbage : (1792-1871) britanyalı matematikçi ve hesaplamanın babası. Modern bilgisayarlara önayak olan matematiksel hesaplama makinesinin mucidi.

Charles baudelaire : Ürkütücü betimlemeleri ve çağrıştırıcı diliyle ünlü fransız bir şair. Edgar allan poe'nun ilk fransız çevirmeni. (1821-1867).

Charles brenton huggins : Hormonların kanserin yayılmasının kontrolünde ve bazı kanser türlerinin (prostat kanseri gibi) iyileştirilmesinde kullanılabileceğini keşfetmesinden dolayı (peyton rous ile birlikte) 1966 yılı nobel fizyoloji veya tıp ödülü'nü kazanan kanada doğumlu amerikalı bir fizyolog hekim ve kanser araştırmacısı. Charles huggins (1901-1997).

Charles bulfinch : Birçok hükümet binasının tasarımcısı. United states capitol'ün tasarımcılarından biri. (1763-1844) amerikalı bir mimar.

Charles chaplin : Sir charles spencer charlie chaplin (1889-1977) ingiltere doğumlu amerikalı bir komedi ve film yıldızı. Sir charles chaplin.

Charles robert darwin : Britanyalı bir bilim insanı. The descent of man (insanın kökeni) ve origin of species by means of natural selection (doğal seleksiyonla türlerin kökeni ) eserlerinin yazarı. Doğal seleksiyon evrim teorisinin fikir babası. Charles darwin (1809-1882).

Charles lindbergh : (1902-1974) amerikalı bir pilot. 1927 yılında new york'tan paris'e atlantik okyanusu üzerinden durmadan geçen ilk insan.

Charles weng : Computer associates (bilgisayar meslektaşları) uluslararası şirketinin yönetim kurulu başkanı ve genel müdürü.

Charles hermite : İlk soyut sayıyı keşfeden bilim insanı. (1822-1901) fransız bir matematikçi.

Charles william gordon : Ralph connor (1860-1937). Kanadalı bir romancı ve papaz.

İngilizce Charles Türkçe anlamı, Charles eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Charles ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Andrew : İowa eyaletinde şehir. İskoçya'nın koruyucu azizi.

Alcott : Amos bronson alcott (1799-1888). Louisa may alcott (1832-1888). Aşkıncılık akımını savunan öğrenmenin disipline değil zevk ve hayal gücüne dayandırılması gerektiğini açıklayan amerikalı yazar ve öğretmen. 1868'de little women (küçük kadınlar) romanını yazan amerikalı romancı. Amos bronson alcott'ın kızı. Bir soyadı.

Aage : Aage niels bohr (1922 doğumlu). 1975 yılında fizik dalında nobel kazanmıştır (niels henrik david bohr'un oğlu). Danimarkalı fizikçi.

Alban : Saint alban (3'üncü yüzyıl). İlk ingiliz şehit (katoliklik). Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.

Andy : Bir kadın adı (andrea'nın bir biçimi). Bir soyadı.

Alejandro : Bir erkek adı (alexander'ın bir biçimi).

Allan : Bir soyadı.

Charles synonyms : charles vii, charles i, charles stuart, aleksey, aldo, adolf, alans, aldous, alan, abbott, adolph, andre, adalbert, allen, aaron, alexanders, alexander, albert, adrian, absalom, alex, ahikam, alfred, abner, anthony.

Charles ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Charles kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Charles ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Charles anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Charles ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...