• Kişniş bitkisinin yapraklı kısmı.
  • Kişniş.
  • Kişniş bitkisinin yapraklı kısmı (çeşitli yemek türlerinde baharat olarak kullanılan, özellikle latin amerikan yemeklerinde).

Cilantro ingilizcede ne demek, Cilantro nerede nasıl kullanılır?

 

Cilantros : Kişniş bitkisinin yapraklı kısmı. Kişniş.

Bacilary : Basilere ait. Çubuklardan oluşan. Basilli.

Chlormethiazole edicilate : Klormetiazol edisilat. Yapıca tiyamine benzeyen hipnotik ilaç.

Irreconcilability : Anlaşmazlık. Görüş ve kanılar arasındaki bağdaşamaz ayrılık. Uyuşamazlık. Bağdaşmazlık. Uyuşmazlık. Düşmanlık. Uzlaşma istememe. Karşıtlık.

Irreconcilable : Bağdaşmaz. Uzlaştırılamaz. Uzlaşmaz. Barıştırılamaz. Telif edilemez.

Unreconcilably : Amansızca. Barıştırılamaz bir şekilde. Amansız bir biçimde. Affetmez bir şekilde. Uzlaştırılabilmesi imkansız bir biçimde. Uzlaştırılamaz bir şekilde. Yatıştırılamaz bir şekilde.

Mucilage : Müsilaj. Zamk. Zamklı. Yapışkan sıvı.

Unreconcilable : Uzlaştırılabilmesi imkansız. Amansız. Uzlaştırılamaz. Affetmez. Barıştırılamaz. Yatıştırılamaz.

Oscilatting table : Titreşimli tabla.

Mucilaginous : Müsilajinöz. Zamklı. Yapışkan. Zamk gibi.

İngilizce Cilantro Türkçe anlamı, Cilantro eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Cilantro ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Corianders : Koriyander.

Coriander : Koriyander. Maydanozgiller (umbelliferae) familyasından, 40-60 cm kadar boylanabilen, meyveleri iştah açıcı, yatıştırıcı, bağırsak gazlarını giderici olarak kullanılan, fazla miktarda alındığında dalgınlık, sarhoşluk yapan, özellikle şeker ve likör sanayiinde kullanılan, bir yıllık otsu bitki.

Herb : Nebat. Öneri. Bitki. Yabani ot. Zayıf veya güçsüz mahkum. Şifalı bitki. Ot. Toprak üstü gövdeleri genelde yeşil renkli olan ve ikincil kalınlaşmanın olmadığı bitkiler. Yemeklere tat vermek için kullanılan bitki.

Cilantro synonyms : coriandrum, coriander plant, chinese parsley, herbaceous plant, coriander seed, genus coriandrum, coriandrum sativum, cilantros.

Cilantro ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Cilantro kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Cilantro ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Cilantro anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Cilantro ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...