• Bir erkek adı.
  • Konstantin.
  • Cezayir'de bir şehir.
  • Eski bir papa (708-715 arasında).

Constantine ingilizcede ne demek, Constantine nerede nasıl kullanılır?

 

Constantinople : 1453'ten beri osmanlı devletinin başkenti. İstanbul'un (kuzeybatı türkiye'de bir liman şehri) eski adı. Bizans. İstanbul (bizans dönemi). İstanbul. İstanbul'un eski ismi.

Constantia : New york eyaletinde yerleşim yeri.

Constant acceleration : Durgan ivme. Sabit ivme.

Constant angle arch : Sabit açılı kemer.

Constant area : Değişmez alan.

Constant current modulation : Sabit akımlı modülasyon.

Constant costs : Sabit maliyetler. Giderler. Kısa dönemde firmanın üreteceği mal miktarından bağımsız olan ve sabit girdiler dolayısıyla katlanılan maliyetler.

Constant current curve : Sabit akım eğrisi.

Constant capital : Değişmez sermaye.

Constant capital output ratio : Ekonomide sermaye dışındaki üretim faktörleri ile bilgi derecesi, zevk ve tercihler, davranışlar gibi diğer koşulların sabit kaldığı ve yaşama düzeyinde meydana gelen değişmelerin hasıla üzerinde herhangi bir etkisi olmadığı varsayımı altında hesaplanan sermaye-hasıla oranı. Sabit sermaye-hasıla oranı.

İngilizce Constantine Türkçe anlamı, Constantine eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Constantine ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abner : (incil) saul'un kuzeni ve ordusunun komutanı.

Alan : Erkek ismi.

Aage : Aage niels bohr (1922 doğumlu). 1975 yılında fizik dalında nobel kazanmıştır (niels henrik david bohr'un oğlu). Danimarkalı fizikçi.

Adalbert : (1000-1072) alman başpiskopos. (956-997) prag piskoposu. Bir soyadı. Kuzeybatı almanya'daki breneb eyaletinin başkenti.

Algeria : Cezayir.

Abbott : Teksas eyaletinde şehir. Bir soyadı. Bir erkek ismi.

Constantine synonyms : flavius valerius constantinus, constantine i, constantine the great, democratic and popular republic of algeria, algerie, aldo, adolf, ahikam, aleksey, absalom, alcott, adrian, aldous, adolph, aaron, alban.

Constantine ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Constantine kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Constantine ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Constantine anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Constantine ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...