Dead from the neck up türkçesi Dead from the neck up nedir

Dead from the neck up ingilizcede ne demek, Dead from the neck up nerede nasıl kullanılır?

Dead : Işığı öldürme. Unutulmuş. Işığı öldürmek. Ölü zaman. Çıkmaz. Uyuşuk. Ölü (renk). Işığı hızla azaltarak söndürme. Işığı hızla söndürme eylemi.

From : Bir farkı gösterir. Den beri. -den. Dan. Yüzünden. -dan. İtibaren. -den ötürü. -den beri. Beri.

The : Belirli durumlarda isimden önce kullanılır. Belirli veya spesifik bir kimse veya şeyi ifade etmek veya tanımlamak için kullanılan betimleyici (gramer). Belli bir objeyi veya kişiyi veya yeri nitelemek için kullanılır. Belgili tanımlık.

Neck : Sarılmak. Boyun. Sarmaş dolaş öpüşmek. Sarmaş dolaş olmak. Kıstak. Berzah. Dikey biçimli yanardağ baca dolgusu. Boyun (şişede). Tıkaç. Sarmaş dolaş olmak (amerikan ingilizcesi).

İngilizce Dead from the neck up Türkçe anlamı, Dead from the neck up eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Dead from the neck up ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Insensitive : Düşüncesiz. Vurdumduymaz. Taş kalpli. Hissiz. Duygusuz. Etkilenmeyen. Katı. Vurdumduymaz kör ayvaz. Duyarsız.

 

Softheaded : Basit. Kaz kafalı.

Bungalows : Tek katlı kır evi. Tek katlı tahta ev. Bungalov. Tek katlı ev. Tek katlı verandalı ev. Sayfiye evi.

Airheads : Paraşütçüler tarafından kuşatılmış düşman bölgesi. Mankafa. Sersem. (argo terim) aptal ve aklen dengesiz olan kişi. Boş adam. Paraşütçü birlikler tarafından korunan düşman kontrolü bölge. Hava başı. İleri üs. Mal.

Amentia : Akıl hastalığı. Amenti. Aptallık (psikiyatri). Zeka gelişimi eksikliği. Budalalık.

Blunts : Körleştirmek. Küt. Kör. Azaltmak. Kör (bıçak vb). Lafını esirgemeyen. Kısa dikiş iğnesi. Körletmek. Köreltmek.

Blockheads : Andaval. Mankafa. Kalın kafalı. Mankafa (argo terim). Dangalak. Ahmak.

Bonehead : Denyo. Dangalak (argo terim). Kalın kafalı. Kalın kafal (argo terim)ı. Mankafa. Dangalak. Odunkafalı.

Knowledgeless : Farkında olmayan. Bilgeliği olmayan. Bilgisi olmayan. Habersiz. Bilgisiz. Fikirleri olmayan.

Charlie : (argo terim) kokain. C harfinin kod kelimesi. Bir erkek adı (charles'ın bir biçimi). Kuzey vietnam veya vietcong askerleri (vietnam savaşı sırasında amerikalı askerler tarafından kullanılmış olan bir rumuz). Erkek ismi. Kokain.

Dead from the neck up synonyms : arses, birdbrained, unwise, addlepated, barmcake, bozo, purblind, besotted, baboon, dimmest, boneheads, dim sighted, cheese ball, anserine, berk, ament, asshole, bird brained, bozos, blunt, berks, bluntest, apish, bungalow, blockhead, airhead, ass hole, blunter, ass, birdbrain, blindest, intolerant, obtuse.