• Erez kontrol noktası.
  • Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası.

Erez checkpoint ingilizcede ne demek, Erez checkpoint nerede nasıl kullanılır?

 

Checkpoint : Trafik kontrol çekidi. Denetleme noktası. Trafik kontrol noktası. Kontrol noktası. Çek noktası. Denetim noktası.

Erez crossing : Erez geçidi. Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası.

Erez crossing point : Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası. Erez sınır geçiş noktası.

Border checkpoint : Sınır kontrol noktası. Polis sınır kontrol noktası.

Erez checkpoint ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Erez checkpoint kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Erez checkpoint ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Erez checkpoint anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Erez checkpoint ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...