• Falcılık.
  • Başa gelecekleri söyleme ve geleceği önceden haber verme uygulaması.

Fortunetelling ingilizcede ne demek, Fortunetelling nerede nasıl kullanılır?

 

Fortuneteller : Falcı. Başa gelecekleri söyleyen ve geleceği önceden haber veren kimse.

Fortunetellers : Başa gelecekleri söyleyen ve geleceği önceden haber veren kimse. Falcı.

İngilizce Fortunetelling Türkçe anlamı, Fortunetelling eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Fortunetelling ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Forecasting : Önceden haber verme. Kestirmek. Tahmin yapma. Zaman serilerinde gelecek yıllara ait tahmin. Tahmin. Öngörme. Önceden görme. Tahmin etme. Önceden tahmin etme.

Clairvoyance : Basiret. Esin. Kehanet. Altıncı his. Keskin gözlülük. Geleceği görebilme gücü. Görülemeyen şeyleri görme yeteneği. Sağgörü. İlham.

Auguries : Kehanet. İşaret. Alamet. Kahinlik.

Sortilege : Büyü. Fal. Sihir.

Clairvoyances : Keskin gözlülük. Esin. Basiret. Görülemeyen şeyleri görme yeteneği. Kehanet. Sağgörü. Geleceği görebilme gücü. İlham. Altıncı his.

Soothsays : Kahinlik yapmak. Kehanette bulunmak.

Foretelling : Geleceğini haber vermek. Kehanette bulunmak. Kestirimde bulunmak. Gaipten haber vermek. Önceden bildirmek. Gaipten haber verme. Önceden haber vermek. Önceden bilmek.

Augury : Fal. Kahinlik. Kehanet. Alamet. İşaret.

Fortune telling : Bakıcılık.

Prediction : Tahmin. Öndeyi. Kestirim. Beklenti. Gelecek bir zamanın herhangi bir noktasındaki istatistiksel tesadüfi değişkenlerin büyüklüğünü tahmin etme işlemi. Önceden haber verme. Öngörü. Kestiri. Geleceğe yönelik tahmin. Bilgisayar, ekonomi, fizik, veterinerlik alanlarında kullanılır.

Fortunetelling synonyms : soothsay, prognostication, soothsaid.

Fortunetelling ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Fortunetelling kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Fortunetelling ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Fortunetelling anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Fortunetelling ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...