• Bahçe.
 • Bahçe ile ilgili.
 • Bahçe işiyle uğraşmak.
 • Çiçeklerle uğraşmak.
 • Park.
 • Bahçede çalışmak.
 • Bahçıvanlık yapmak.
 • Bostan.
 • Bahçeyle uğraşmak.
 • Bağ.
 

Garden ile ilgili cümleler

English: Ali asked Mary to water the flowers in his garden while he was gone.
Turkish: Ali uzaktayken, Mary'den bahçesindeki çiçekleri sulamasını istedi.

English: Ali and Mary sat at a small table in the garden playing chess.
Turkish: Ali ve Mary satranç oynarken bahçede küçük bir masada oturdu.

English: A Japanese garden usually has a pond in it.
Turkish: Bir Japon bahçesi genellikle içinde bir havuza sahiptir.

English: Ali hasn't watered the garden yet.
Turkish: Ali henüz bahçeyi sulamadı.

English: A fence separates the garden from the lane.
Turkish: Çit bahçeyi kulvardan ayırır.

Garden ingilizcede ne demek, Garden nerede nasıl kullanılır?

Garden bed : Bitkilerin yetiştirildiği toprak parçası. Tarla.

Garden burger : Et içermeyen malzemelerle yapılan vejetaryen hamburgeri.

Garden chair : Bahçe sandalyesi.

Garden city : Amerika birleşik devletleri'nde birkaç şehir ve kasaba ismi. Bahçeli kent. Bahçe şehir. Bahçeşehir. Missouri eyaletinde şehir. Bahçekent. Michigan eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde şehir. Güney dakota eyaletinde yerleşim yeri. Utah eyaletinde şehir.

Garden cress : Suteresi. Bahçeteresi. Bahçe teresi. Adi suteresi. Tere. Hardalgiller (brassicaceae) familyasından, yaprakları salata olarak kullanılan, tek yıllık bitkiler.

Garden dormouse : Kemiriciler (rodentia) takımının, yediuyuklayangiller (gliridae) familyasından, 13 cm kadar uzunlukta, 10 cm kadar kuyruğu olan, sırtı koyu boz rengi, karnı beyazımsı, avrupa'da dağlık yerlerde ve ormanlarda yaşayan, derin kış uykusuna yatan bir memeli türü. Bahçe uyuklayanı.

Garden of eden : Cennet bahçesi. Aden bahçesi. Aden. İrembağı.

Garden mold : Bahçe toprağı. Saksı toprağı.

Garden house : Yazlık ev. Yazlık. Bahçeli ev. Yaz evi.

Garden hoe : Bahçe çapası.

İngilizce Garden Türkçe anlamı, Garden eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Garden ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Parklands : Park bölgesi. Washington eyaletinde şehir. Florida eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.

Rose garden : Gül bahçesi. Gülistan. Güllük.

Quad : Dörtlü. Dört ayaklı hayvan. Bina avlusu. Dörtlü sarmak. Katrat. Dairenin dörtte biri. Dördüz. Hapishane. Dörtlü yapmak.

Parking : Parketme. Durgulama. Rahatına düşkün. Gidiş gelişi aksatmayacak biçimde, bir aracın yol dışına bırakılması. Otopark. Park yeri. Park etme. Park yapma.

Flora : Belli bir bölgede yetişen bitki. Vücudun belirli bir yerinde bulunan mikroplar. Flora. Yeşil örtü. Mikrobiyel çeşitlilik. Bitki örtüsü. Bir bölgenin bitki örtüsü topluluğu. Belirli bir coğrafi alanda bulunan bitki türlerinin tümü, bitki topluluğu. herhangi bir canlı veya organ üzerindeki mikroorganizmaların tümü. Bitey.

Truck garden : Sebze bahçesi.

Kaleyards : Sebze bahçesi.

Quadrangle : Avluyu çevreleyen binalar. Avlu. Dörtgen.

Vegetable garden : Sebzelik. Sebze bahçesi. Sebzelerin ekildiği ve yetiştirildiği toprak parçası. Sebze bostanı.

Bk : Book (kitap). Berkelyumun simgesi. Deste. Fiyat. Cari işlemler dengesi. Cari işlemler denkliği. Parasal fiyat. Kitap.

Garden synonyms : hop field, plot of ground, pot farm, woodlet, herb garden, hop garden, formal garden, plot of land, sunken garden, kailyard, vegetation, orchard, bundle, plantation, commonest, ammunition clip, bindle, car parking, vegetable patch, flower garden, kaleyard, kitchen garden, market garden, alliances, rockery, park, common, fleeted, binders, fleeter, coilers, backs, car park.

Garden zıt anlamlı kelimeler, Garden kelime anlamı

Fauna : Biyoloji, coğrafya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Belirli bir coğrafi alanda bulunan hayvan türlerinin tümü. Bir ülkede, yetiştirme işlemlerine bağlı olmadan yaşayan ve çoğalan hayvanların tümü. a. bk. asalakbilimsel direy. Bir bölgenin özgün kendine has hayvan yaşamı. Hayvan topluluğu. Bir bölgede yaşayan çeşitli türde hayvanların tümü. Direy. Fauna. Hayvanat. Bir ülke, bölge, özel bir çevre ya da devreye has tüm hayvanlar.

Garden ingilizce tanımı, definition of Garden

Garden kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A piece of ground appropriated to the cultivation of herbs, fruits, flowers, or vegetables. To practice horticulture. To cultivate as a garden. To lay out or cultivate a garden. To labor in a garden.

Garden ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Garden kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Garden ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Garden anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Garden ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
 • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
 • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
 • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
 • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...