• Samuel'in annesi (incil'le ilgili, eski ahit).
  • Kuzey dakota'da bir köy (abd).
  • Soyadı.
  • Kadın ismi.
  • Kuzey dakota eyaletinde şehir.

Hannah ile ilgili cümleler

 

English: It's been a year since I last saw Shoshannah.
Turkish: Shoshannah'ı son gördüğümden beri bir yıl oldu.

Hannah ingilizcede ne demek, Hannah nerede nasıl kullanılır?

Hanoi hannah : Vietnam savaşı sırasında askerlerin moralini bozmak için düşman askerlerine propaganda mesajları iletmek için kuzey vietnam birlikleri tarafından görevlendirilen kadın.

Hanna barbera : Hanna-barbera. Amerikan eğlence şirketi. Taş devri ve scooby doo gibi birçok popüler çizgi film dizisinin yaratıcısı.

Deir hanna : Yukarı galilee'de (israil) bir arap köyü.

Hanna : Samuel peygamberinin annesi (incille ilgili, eski ahit). Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Abd'de birkaç şehir ve kasaba ismi. Soyadı. Alberta'da bir kasaba (kanada). Wyoming eyaletinde yerleşim yeri. Kadın ismi.

Hannan efficient estimation : Hannan etkin tahmini.

Hannan rissanen procedure : Hannan-rissanen yordamı.

Abreaction channels : Bir işletmede, işçilerin kıvançsızlıklarını giderme amacı ile yapılan işler. Kıvandırma işleri.

Hannan inefficient estimator : Hannan etkinsiz tahmini.

Adjacent channel interference : Yan kanal girişimi. Komşu kanal enterferansı. Komşu kanal karışması.

Hannibal : Hamilcar barca'nın oğlu. Missouri eyaletinde şehir. Roma imparatorluğuna karşı yapılan savaşta kartaca ordusunun başındaki kumandan. New york eyaletinde yerleşim yeri. Mark twain'in çocukluğunu geçirdiği doğu missouri'de şehir ve liman (abd). (m.ö. 247-183) m.ö. 218 yılında alpler'i geçen ve italya'yı fetheden kartaca şehrinden olan komutan.

İngilizce Hannah Türkçe anlamı, Hannah eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Hannah ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Andrea : Bir erkek veya kadın adı.

Cognomen : Ehil. Lakap. Aile ismi. Ad. Takma ad. Soyad (roma).

Dimaggio : 1900'lü yılların ortalarında oynayan ünlü profesyonel besybol oyuncusu (onur listesi üyesi, 1940'larda ny yankileri üyesi). Joe dimaggio (1914-1999).

Torso : İnsan gövdesi. Kolsuz. Kolsuz ve başsız gövde. Gövde. Yarım kalmış çalışma. Ve başsız insan vücudu. Bacaksız. Gövde (insana ait). Heykel gövdesi. Gövde heykeli.

Hindquarters : Butlar. Kaba et. Kıç. Sağrı.

Descemet : Fransız doktor ve anatomist. Descrement. Jean descemet (1732-1810).

Dias : Diya. Kalp kasında bir adet enine tubulusla bir adet terminal sisternalı yapı. Kalp kası diyadı. Ümit burnu'nu keşfeden portekiz gezgin. Bartolomeu dias (c1450-1500). Elektron mikroskobunda kas dokusunda sarkoplazma retikulumu ve enine tubuluslardan oluşan yapı. kimi kaslarda ve kalp kasında tek bir enine tubulus ve tek bir terminal sisterna sistem oluşturduklarından bu ad verilir. Diyadlar. Değişke.

Alice : Teksas eyaletinde şehir. Bir kadın adı.

Croup : Kuş palazı hastalığı. Hunnak. Krup. At sağrısı. Sağrı. Krup hastalığı. But (at). Çömelme. Boğak.

Dernier : Nihai. Kesin. Son.

Hannah synonyms : body part, amy, ambers, dickinson, dicaprio, amelia, abigail, agnes, alicia, diderot, amies, croupe, amyss, derrida, amber, dilbert, alexa, aaron, rump, agatha, derry, body, diddley, quadruped, alices, alexandra, cognomens, trunk, diego, adelaide, dietrich.

Hannah ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Hannah kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Hannah ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Hannah anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Hannah ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...