Homoeroticism türkçesi Homoeroticism nedir

Homoeroticism ingilizcede ne demek, Homoeroticism nerede nasıl kullanılır?

Homoerotic : Homoseksüel. Eşcinsel. Homoerotik.

Homoerotism : Homoseksüellik. Aynı cinsin üyeleri arasındaki cinsel çekicilik. Homoerotizm.

İngilizce Homoeroticism Türkçe anlamı, Homoeroticism eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Homoeroticism ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Sodomy : Fiili livata. Sodomi. Cinsel sapıklık. Oğlancılık.

Sexual activity : Cinsel aktivite. Seksle alakalı faaliyetler. Cinsel faaliyet.

Pederasties : Oğlancılık. Pederasti. Sübyancılık.

Inversion : Konum ya da düzenlenimi altüst etme ya da tersyüz etme. Evrilme. Tersyüz etme. Terselme. Tersine dönmüş şey. Amonyak gibi şemsiye biçimli özdeciğin tersyüz olması. Evirme. Başaşağı etme. Altüst olma.

Gayness : Sevicilik. Mutluluk. Neşeli olma. Homoluk. Neşelilik. Sevindiricilik. Neşe. İbnelik.

Homosexuality : Oğlancılık. Aynı cinsiyetteki bireylere karşı cinsel ilgi duymayla belirgin cinsel sapıklık, homoseksüelite. Homoseksüalite. Livata. Homoseksüelite. İlkellerdeki "erkekler birliği ve gizli dernek" üyeleriyle şamanlar arasında rastlanılan, salt cinsel sapma açısından ele alınması doğru olmayan, özellikle samanlarda işin içine kuttörensel etmenlerin de karıştığı, erkekler arasındaki cinsel ilişki. Eşcinsel ilişki.

 

Paederasty : Oğlancılık. Sübyancılık. Pederasti.

Sex : Erkek veya dişi olma durumu, eşey. Cinsiyetini belirlemek. Cinsellik. Cinsel. Biyoloji, sosyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Seks. Sevişme. Cins. Dişi ile erkeği birbirinden ayrımlı kılan fiziksel özellikler. Cinsel ilişki.

Homoeroticism synonyms : sex activity, sexual practice, sexual inversion, homoerotism, being gay, pederasty, inversions, sodom, sapphism, lesbianism, homosexualism, sodomies, queerness.