• Balarısı.

Honeybee ile ilgili cümleler

English: I saw the honey, but did not see the honeybees.
Turkish: Balı gördüm ama bal arısını görmedim.

 

Honeybee ingilizcede ne demek, Honeybee nerede nasıl kullanılır?

Honeybees : Bal arısı. Balarısı.

Honeybun : Ballı. Canım. Tatlım.

Honeybuns : Tatlım. Canım. Ballı.

Honey bear cat : Amerika, kaliforniya’da bir laboratuvarda bilimsel araştırmalar sırasında kokarcadan, dişi iran’a genetik bilgiler aktarılırken oluşmuş, fiziksel yapısı iran’a benzeyen fakat burun yapısını kokarcadan alan, püskül gibi tüylerle kaplı ve kokarca ve rakunu andıran, gözleri iri, badem şeklinde ve yeşil, turuncu, bakır, portakal ve altın tonları gibi dikkat çekici renklerde, rengi genellikle gümüş, koyu gri ve siyah tonlarında, oldukça sakin, evcil, canlı, neşeli, meraklı ve kendini kolayca sevdirebilen yapıda, uzun tüylü kedi ırkı. Bal ayısı kedisi.

Honey bee : Böcekler (ınsecta) sınıfının, zar kanatlılar (hymenoptera) takımından, bir arı beyi (kraliçe), birçok işçi ve birçok erkek bireyden oluşan sosyeteler (cemiyet) halinde yaşayan ve bal üreten bir eklem bacaklı türü. Bal arısı.

Land flowing with milk and honey : Refah ülkesi. Sadece iyi şeylerle dolu olan cennet gibi yer.

Honey sweet : Bal gibi tatlı. Bal tatlısı.

Honey in the comb : Petek balı.

Honey bread : Keçiboynuzu.

Flowing with milk and honey : Halil ibrahim sofrası. Harika şeyler. Kuş sütü eksik sofra. Süt ve bal akan. İyi şeylerle dolu.

İngilizce Honeybee Türkçe anlamı, Honeybee eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Honeybee ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Killer bee : (finans) şirketlerinin düşmanlarının ele geçmesinden nasıl korunacaklarını hakkında tavsiyeler veren bankerlere verilen ad. Saldırgan balarısı cinsi. Katil arı. Katil arılar. Bir uçan böcek çeşidi.

German bee : Alman arısı.

Bee : Zarkanatlılar dizisinden birçok böceğin, özellikle arılar familyasına bağlı türlerin genel adı. Takıntı. Sabit fikir. Gün. B harfi. Toplanma. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Arı gibi çalışan kimse. Arı. Yardımlaşma.

Apidae : Arılar familyası. Yabanarısı. Arı.

Apis : (mısır dini) antik mısır'da tapınılan kutsal boğa. Antik mısır'ın hayvan-tanrısı.

Honeybees : Bal arısı.

Africanized bee : Afrikalılaştırılmış arı. Brezilya'da tesadüf eseri melezleştirilmiş bir avrupalı bal arısı ile afrikalı bal arısı kırması saldırgan melez bir bal arısı türü.

Honeybee synonyms : apis mellifera adansonii, apis mellifera, genus apis, apis mellifera scutellata, africanized honey bee, carniolan bee, italian bee, black bee.

Honeybee ingilizce tanımı, definition of Honeybee

Honeybee kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Any bee of the genus Apis, which lives in communities and collects honey, esp. the common domesticated hive bee (Apis mellifica), the Italian bee (A. ligustica), and the Arabiab bee (A. fasciata). The two latter are by many entomologists considered only varieties of the common hive bee. Each swarm of bees consists of a large number of workers (barren females), with, ordinarily, one queen or fertile female, but in the swarming season several young queens, and a number of males or drones, are produced.

Honeybee ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Honeybee kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Honeybee ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Honeybee anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Honeybee ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...