Japanese plum türkçesi Japanese plum nedir

Japanese plum ingilizcede ne demek, Japanese plum nerede nasıl kullanılır?

Japanese : Japonyalı. Japonya. Japonca. Japon. Japonlar.

Plum : İkramiye. Erik. Can atılan şey. En iyisi. Ballı lokma. Kuşüzümü. Arzulanacak şey. Bonbon. Kıyak iş.

Japanese black calf cardiomyopathy : Kalpte sol karıncıkta yaygın dejenerasyon, nekroz ve genişlemeyle birlikte, hidroperikard, hidrotoraks, asites, akciğer ödemi ve solunum güçlüğü bulgularıyla seyreden japonya siyah buzağılarında görülen, otozomal çekinik özellikte kalıtsal hastalık. Japonya siyah buzağılarının kardiomiyopatisi.

Japanese bobtail cat : Japonya’dan köken alan, vücudu orta büyüklükte, uzun ve ince, kafa yapısı üçgen, kuyruğu oldukça kısa, kasları gelişmiş, esnek, kıvrak ve hareketli, tüyleri yumuşak ve ipeksi, rengi genellikle siyah-beyaz olmak üzere siyah, beyaz ve kırmızı tonlarında, gözleri tüy rengine uyumlu sarı tonlarında, akıllı, mantıklı, oldukça dikkatli ve meraklı yapıda, yarı uzun tüylü kedi ırkı. Japon kısa kuyruklu kedisi.

Japanese bow : Saygı göstermek veya birbirini selamlamak için yapılan geleneksel japon haklı selamlaması. Japon baş eğerek selamlaması.

Japanese cedar : Cryptomeria japonica. Kriptomerya.

 

İngilizce Japanese plum Türkçe anlamı, Japanese plum eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Japanese plum ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

The new world : Yeni dünya. Avrupalılar tarafından ilk keşfedildikleri ve kolonizasyon yaşandığı esnada amerika kıtaları'na verilen isim.

New world : Amerika. Kolomb'un tanıtma gezilerinden sonra, amerika'nın güney bölümüne verilen, sonradan bu anakaranın bütünü için kullanılan ad. Yeni dünya. Avrupa tarafından görüldüğü şekliyle kuzey ve güney amerika.

Loquat : Gülgiller (rosaceae) familyasından, ana vatanı çin ve japonya olan, ülkemizde kültürü yapılan, her dem yeşil bir tür. malta eriği. Yenidünya ağacı.

Japan medlar : Gülgiller (rosaceae) familyasından, ana vatanı çin ve japonya olan, ülkemizde kültürü yapılan, her dem yeşil bir tür. malta eriği.

The western hemisphere : Batı yarıküre.

Japanese plum synonyms : japanese medlar, loquats.