• Kova.
 • Kepçe.
 • Kepçe ile doldurmak veya boşaltmak.
 • Kepçe ile boşaltmak.
 • Kepçe ile almak.
 • Pota.
 • Kepçeyle koymak.
 • Kaşık.
 • Kepçe ile vermek.
 • Pota (metal).
 

Ladle ingilizcede ne demek, Ladle nerede nasıl kullanılır?

Ladle out : Hepsini çektirmek. Hepsini kullanmak.

Ladle sample : Pota numunesi.

Casting ladle : Döküm kepçesi. Döküm potası.

Foundry ladle : Dökümhane kepçesi.

Soup ladle : Kepçe. Çorba kepçesi.

Ladleful : Bir kepçeyi dolduran miktar. Kepçe dolusu.

Lad based test : En küçük mutlak sapma tabanlı sınama.

Ladler : Genç adam. Kepçeyi sıvının içine batıran ve servis yapan kimse. Genç. Garson. Delikanlı. Genç erkek. Sıvı taşıyan bir şey. Erkek çocuk. Kızan. Yarak.

Gladly : İstekle. Zevkle. Hoşnutlukla. Gönülden. Memnuniyetle. Sevinçle. Seve seve.

Ladling : Kepçe ile boşaltmak. Kepçe ile vermek. Kepçe ile almak. Cam dökme. Kepçeyle cam alma. Kepçe ile verme. Kepçe ile alma.

İngilizce Ladle Türkçe anlamı, Ladle eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Ladle ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Spoonful : Kaşık dolusu.

Position : Yerleştirmek. Bir nesnenin seçilen bir başvuru noktasına, eksenine ya da eksenlerine göre yeri. Bilgisayar, bilişim, fizik, kimya, jimnastik, voleybol, veterinerlik alanlarında kullanılır. Taneciğin yeri, bunu veren konsayılar. Rütbe. Oyuncuların alanda yer alış durumu. Konumlanmak. Vaziyet. Pozisyon. Yerini belirlemek.

Crucibles : Pota (kimya terimi). Zorlu deneme.

Scoop out : Çukur açmak. Oymak. Çekip çıkarmak. Kepçeyle çıkarmak. Kepçe ile çıkarmak. İçini oymak. Kaşıkla çıkarmak. Çıkarmak.

Spoon : Zoka ile balık avlamak. Flört etmek. Daha çok koyunlarda prolapsus vajina tedavisinde vajinanın yeniden prolabe olmasını engellemek amacıyla vajina içine geçici olarak yerleştirilen lastik veya diğer maddelerden yapılmış araç. Oynaşmak. Zevzeklik etmek. Golf sopası. Aşık. Kaşıkla almak.

Buckets : Tulumba pistonu.

Lay : Durum. Sermek. Örmek (tuğla). Yaymak. Şarkı. Yatma. Kaymak. Konum. Yüklemek (suç). Sevişme.

Bucketed : Bardaktan boşanırcasına yağmak. Kovayla taşımak. Şakır şakır yağmak. Kova ile çekmek. Gerdel. Bardaktan boşalırcasına yağmak. Bakraç. Dörtnala koşturmak.

Set : İç dekoru. Oturtmak. Bir gökcisminin gözerimi altına inmesi eylemi. 800 metreye dek düzenlenen koşularda, çıkış çizgisinde yerlerini alan yarışçıları dikkat durumuna getirmek için, çıkışçının kendi ana dilinde verdiği uyarı komutu. Oluşup gelişmek (meyve veya tohum). Sonucu belirtmede birim olan 15 sayılık bölüm. Koyulaştırmak. Olgunlaşmak. Tenis, atletizm, bilgisayar, fizik, uzay, voleybol alanlarında kullanılır. Dediğim dedik.

Ladled : Kepçe ile alınmış.

Ladle synonyms : cupel, slop, crucible, take away, put, ladling, basket, water carrier, pails, spooned, butterfly net, diggers, dipper dredger, scooper, backboard, remove, scoop, melter, melting pot, place, bucket, soup ladle, baskets, ladles, dippers, scoopers, dip net, take, scooping, lade, backboards, scoops, skimmers.

Ladle ingilizce tanımı, definition of Ladle

Ladle kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : To ladle oatmeal into a kettle. As, to ladle out soup. To take up and convey in a ladle. To dip with, or as with, a ladle. A cuplike spoon, often of large size, with a long handle, used in lading or dipping.

Ladle ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Ladle kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Ladle ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Ladle anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Ladle ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

 • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
 • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
 • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
 • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
 • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...