• Bir bayan ismi.
  • Pasifik okyanusu'nda adalar zinciri.

Mariana ile ilgili cümleler

English: Mariana is going home now with Susana's mother.
Turkish: Mariana, Susana'nın annesiyle birlikte eve gidiyor şimdi.

 

Mariana ingilizcede ne demek, Mariana nerede nasıl kullanılır?

Mariana islands : Pasifik okyanusu'nda volkanik adalar zinciri. Mariana adaları.

Marian : Kraliçe mary'ye ait. Meryemana'ya ait. Kadın ismi. Hazreti meryeme ait.

Marianne : Fransız cumhuriyetçilerinin saygı gösterdiği küçük heykelcik. Bir kadının insani özellikleri verilmiş fransa cumhuriyeti. Fransa'nın ulusal simgesi. Bir bayan ismi.

Alessandro di mariano filipepi : Birth of venus (venüs'ün doğuşu)ü çizen italyan rönesans sanatçısı. Sandro botticelli (1444-1510).

Diebold mariano test : Diebold-mariano sınaması.

Mariachi : Geleneksel ispanyol müziği yapan küçük meksika sokak grubu.

Black maria : Hapishane arabası. Polis aracı. Polis arabası. Mahkum arabası. Polisin suçluları taşıdığı araç. Hapishane minibüsü. Hapishaneye mahkum götüren polis aracı. Cezaevi arabası.

Bloody maria : Tekila ve domates suyu kokteyli.

Maria : Meryemana. Aydaki karanlık düzlükler. Mariya. Kadın ismi.

Grammarian : Dilbilgici. Gramer uzmanı. Dilbilgisi uzmanı. Gramerci.

İngilizce Mariana Türkçe anlamı, Mariana eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Mariana ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Kimberly : Kadın ismi. Idaho eyaletinde bir şehir (abd). Bir soyadı. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Abd'de bazı kasabaların ismi. İdaho eyaletinde şehir.

Katerina : Katrina kasırgası. 2005 ağustos'unda mississippi ve louisiana eyaletlerini (ve diğer güney eyaletlerini) vuran ve özellikle new orleans'ta benzeri görülmemiş bir yıkım ve can kayıplarına yol açan şimdiye kadar amerika birleşik devletleri'nde meydana gelmiş en yıkıcı ve tahripkar kasırga.

Kirsten : Kadın ismi.

Kim : Bir soyadı (korece).

Leah : Kadın veya erkek ismi. Yakub'un ilk eşi (incille ilgili).

Laura : İllinois eyaletinde bir şehir. Kentucky'de bir kent. Kentucky'de (abd) bir kasaba. Bir soyadı. Kadın ismi. Illinois'te (abd) bir şehir. İn ohio'da (abd) bir köy. Ohio eyaletinde yerleşim yeri.

Kathleen : Kadın ismi. Florida'da bir kasaba (abd). Georgia'da bir kasaba (abd). Georgia'da bir kent. Florida'da bir kent. Bir soyadı.

Karen : Birmanya veya burma veya myanmar ve tayland'da yaşayan etnik bir grup. Kadın ismi. Burma. Burma'da yaşayan moğol kökenli toplum. Birmanya. Karen halkından. Burma'da yaşayan mongoloid insan topluluğuna ait. Myanmar ve tayland'da yaşayan etnik bir grup. Karenler.

Katherine : Kadın ismi.

Mariana synonyms : latifah, lavon, katharine, le, lauren, lena, lauretta.

Mariana zıt anlamlı kelimeler, Mariana kelime anlamı

Same : Farketmez. Aynısı. Tıpkı. Sataktaki istem ve eğilime uygun bir düzeyde malın değişim ve akışımını sağlama. Tıpkısı. Aynı şey. Aynı. Eşit. Sürüm.

Civilian : Mülki. Sivil. Başı bozuk.

Mariana ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Mariana kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Mariana ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Mariana anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Mariana ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...