Morse alphabet ingilizcede ne demek, Morse alphabet nerede nasıl kullanılır?

 

Morse : Memeliler (mammalia) sınıfının, etçiller (carnivora) takımının, morsgiller (odobenidae) familyasından, 4 m kadar uzunlukta, sırtı yeşilimsi, karnı soluk esmer renkli, derisi, dişi ve yağı için avlanan, kuzey atlantik okyanusu'nda yaşayan bir tür. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Mors.

Alphabet : Esaslar. İlkeler. Alfabe. Çok uzun mahkumiyet. Bir dilin seslerini gösteren harflerin kararlaşmış bir sıraya göre dizilmiş takımı. okuma öğreneceklere harfleri ve okuma yolunu gösteren kitap. Bir dilin seslerini yazıya geçirmek için kullanılan işaretlerin tümü, itibari ve belirli bir sıraya konmuş harfler topluluğu. kaynaklandıkları asıllara göre köktürk alfabesi, uygur alfabesi, arap alfabesi, latin alfabesi, kiril alfabesi, ibrani alfabesi, çin alfabesi, japon alfabesi gibi alfabeler vardır. ayrıca belirli alfabe sistemlerine dayandırılarak geliştirilmiş milli alfabeler ve transkripsiyon alfabeleri vardır: latin alfabesi temelinde türk milli alfabesi, türk transkripsiyon alfabesi vb. Abece. Bir dilde kullanılan yazaçların sıralanmış tüm takımı. Bilgisayar, bilişim, eğitim, gramer alanlarında kullanılır.

Morse code : Mors. Morse kodu. Mors alfabesi.

Morsel : Parça. Zerre. Lokma. Ufak parça.

Morseling : Parça. Ufak parça. Zerre. Lokma.

Morsels : Ufak parça. Parça. Lokma. Zerre.

İngilizce Morse alphabet Türkçe anlamı, Morse alphabet eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Morse alphabet ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Morse code : Mors. Morse kodu.

Telegraph key : Telgraf anahtarı. Telgraf maniplesi. Telgraf hattı.

Dot and dash : Noktalar ve çizgiler.

Morse alphabet ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Morse alphabet kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Morse alphabet ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Morse alphabet anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Morse alphabet ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...