Morse code ile ilgili cümleler

English: Signal lamps are used to transmit Morse code.
Turkish: Sinyal lambaları mors alfabesini iletmek için kullanılır.

 

Morse code ingilizcede ne demek, Morse code nerede nasıl kullanılır?

Morse : Mors. Memeliler (mammalia) sınıfının, etçiller (carnivora) takımının, morsgiller (odobenidae) familyasından, 4 m kadar uzunlukta, sırtı yeşilimsi, karnı soluk esmer renkli, derisi, dişi ve yağı için avlanan, kuzey atlantik okyanusu'nda yaşayan bir tür. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri.

Code : Yasa. Kod. Düğüm. Kanun. Şifre ile yazmak. Düğümlemek. Şifre. Veriyi, bir düğüm ya da düğümlenmiş damga takımı kullanarak, özgün biçime yeniden çevirilme olanağı sağlayacak biçimde, çevirmek. bu terim, kimileyin veriyi tümüyle özgün biçime yeniden çevirme olanağı bulunmadığında da kullanılmaktadır. Kanun haline getirmek. Verinin kesikli bir biçimde gösterilmesini belirleyen ve hiçbir belirsizlik taşımayan kurallar kümesi.

Morse alphabet : Mors alfabesi.

Morsel : Parça. Lokma. Zerre. Ufak parça.

Morseling : Ufak parça. Lokma. Parça. Zerre.

Morsels : Ufak parça. Parça. Zerre. Lokma.

İngilizce Morse code Türkçe anlamı, Morse code eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Morse code ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Walruses : Mors (zooloji terimi). Morsgiller. Denizatı. Öküzbalığı. Denizayısı. Deniz aygırı. Memeliler (mammalia) sınıfının, etçiller (carnivora) takımının, yüzgeç ayaklılar (pinnipedia) alt takımından, çok büyük boylu, denizlerde yaşayan, erkeklerinde üst köpek dişleri çok uzun olan bir familya.

Morse : Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. Memeliler (mammalia) sınıfının, etçiller (carnivora) takımının, morsgiller (odobenidae) familyasından, 4 m kadar uzunlukta, sırtı yeşilimsi, karnı soluk esmer renkli, derisi, dişi ve yağı için avlanan, kuzey atlantik okyanusu'nda yaşayan bir tür.

Walrus : Pasifik morsu. Denizayısı. Mors (zooloji terimi). Memeliler (mammalia) sınıfının, etçiller (carnivora) takımının, morsgiller (odobenidae) familyasından, 4 m kadar uzunlukta, sırtı yeşilimsi, karnı soluk esmer renkli, derisi, dişi ve yağı için avlanan, kuzey atlantik okyanusu'nda yaşayan bir tür. Denizatı. Deniz aygırı. Öküzbalığı. Etçiller (carnivora) takımının, morsgiller (odobenidae) familyasından, 4 m kadar uzunlukta, üst köpek dişleri kıvrık, pasifik okyanusu'nda yaşayan bir tür.

Telegraph key : Telgraf anahtarı. Telgraf hattı. Telgraf maniplesi.

Dot and dash : Noktalar ve çizgiler.

Morse code synonyms : morse alphabet.

Morse code ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Morse code kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Morse code ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Morse code anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Morse code ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...