Noir ingilizcede ne demek, Noir nerede nasıl kullanılır?

 

Film noir : Ahlaksız ve suç teşkil eden hareketler vasıtasıyla hayatı küçümseyen bir bakış açısını yücelten loş bir kenar mahalle çevresinde kurgulanan film (fransızca). Siyah film. Kara film.

Noire : Siyah (fransızca).

Bete noire : İstenmeyen kişi. Sevilmeyen veya nefret edilen kişi. Sevilmeyen veya nefret edilen şey. Hoşlanılmayan. Nefret edilen.

Auguste renoir : Pierre auguste renoir (1841-1919) fransız dışavurumcu ressam ve heykeltıraş.

Peignoir : Sabahlık. Robdöşambr (kadın).

Renoir : Pierre auguste renoir (1841-1919). Bir soyadı. Fransız empresyonist ressam ve heykeltraş.

Noious : Baş belası.

Noise figure : Gürültü niteliği. Gürültü faktörü. Gürültü kat sayısı. Gürültü kazancı. Gürültü sayısı.

Noils : Tarakaltı. Buret. Döküntü.

Noise : Parazit. Şamata. Ses çıkarmak. Bilgisayar, fizik, gitar, gramer, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Ses. Yükselteç çıktısında gözlenen ve imlem girdisinde çeşitli nedenlerden kaynaklanan, asalak birleşenlerin yükseltilmesinden ileri gelen uyumsuz sesler. Kısa devre. Zımbırtı. Titreşimli düzenli olmayan sesler. boğumlanmaları sırasında tonlu ve tonsuz hışırtı niteliği taşıyan z, s ünsüzleri ile tonlu ve tonsuz patlama niteliği taşıyan b, p ünsüzleri titreşim açısından birer gürültü sesidir. Velvele.

İngilizce Noir Türkçe anlamı, Noir eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Noir ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bosk : Küçük ağaç ayaklığı (eski kullanım).

Cloudy : Belirsiz. Kapanık. Muğlak. Hareli. Kapalı. Töhmet altında. Bulanık. Bulutlu. Açık olmayan.

Shadier : Daha gölgeli. Şüpheli. Kötü. Namussuz. Loş. Karanlık. Gölge gibi.

Dormouse : Fare. Kakırca. Fındıkfaresi. Fındık faresi. Fındıksıçanı. Kemiriciler (rodentia) takımının, yediuyuklayangiller (gliridae) familyasından, 8 cm kadar uzunlukta, 7 cm kadar kuyruğu olan, karnı akımsı, sırtı kırmızı boz renkte, fındıklarda çok hasar yapan, avrupa'da yaşayan bir tür.

Louche : Karanlık. Gölge gibi. Loş.

Shadiest : Kötü. Loş. Şüpheli. Gölge gibi. Karanlık. En gölgeli. Namussuz.

Darkish : Alaca karanlık. Alacakaranlık. Bir dereceye kadar siyah. Siyahımsı. Mat.

Deeper : Karışık. Keskin. İçten. Bilinçaltı. Genişliğinde. Şiddetli. Esrarlı. Anlaşılmaz. Pes.

Fiber : Kimi minerallerin dokusunu yapan ince iplikler. Teltik. İplik. Telcik. Elyaf. Sinir. Doku. Bağ dokusunda bulunan kollagen, elastik ve retiküler iplikler. lif. kas, sinir ve bağ dokusu gibi dokularda bant oluşturan uzun hücre ya da hücreler topluluğu. yünde ve saçtaki keratin gibi protein uzantılar. Biyoloji, madencilik, veterinerlik, jeoloji alanlarında kullanılır. Yapı.

Abysmal : Çok kötü. Berbat. Kesif. Sonsuz. Çok. Çok derin. Dipsiz. Derin. Hudutsuz.

Noir synonyms : glis glis, glis, genus glis, dusky, deepest, cloudier, hypsometric, crusted, shaded, clouded, darker, fibre, dark, darkest, cloudily, cloudiest, noire, bowerlike, darks, bosks, blackest, boldfaces, condensed, bold, boldface, blacker, black, darksome.

Noir ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Noir kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Noir ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Noir anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Noir ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...