• Çalışanlar tarafından yapılan işler hakkında yapılan araştırma.

Occupation survey ingilizcede ne demek, Occupation survey nerede nasıl kullanılır?

Occupation : Uğraşı. Uğraş. Meşguliyet. Zorla alma. Meslek. İstila. Tasarruf. İşgal. Kullanan.

 

Survey : Anket yapmak için soru sormak. Tarama. Haritasını çıkarmak. Muayene. İnceleme. Bir kent ya da kasabanın düzentasarını hazırlamak için gerekli bilgilerin elde edilmesi amacıyla bilimsel yöntemlerle yapılan araştırma türü. Bakma. Gözden geçirmek. Harita çizme. İncelemek.

Occupation activation theorie : İlaç-almaç etkileşmesine ilişkin teorileriden, bir ilacın etkisinin oluşabilmesı için ilaçla almacın bağlanması gerektiği görüşünü savunan teori. İşgal-aktivasyon teorisi.

Occupation army : İşgal ordusu. Fetheden ordu. Fetih ordusu.

Occupation authorities : Batı şeria'da ve gazze şeridi'nde filistinlilerin israil hükümeti hakkında kullandıkları isim.

Occupation dance : Uğraş oyunu. Pirinç dikme, tarla sürme, ekin biçme, halı dokuma, demir döğme, dikiş dikme, çamaşır yıkama ve daha birçok uğraşıyı, benzerduyusal büyü ilkesine uygun bir biçimde beden ve yüz devinmeleri yardımıyla anlatmaya çalışan bir halk oyunu türü. bk. halk oyunu. krş. savaş oyunu, benzerduyusal büyü.

Occupation survey ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Occupation survey kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Occupation survey ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Occupation survey anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Occupation survey ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...