Picks testicular adenoma türkçesi Picks testicular adenoma nedir

  • Androblastom.
  • Picktestiküler adenomu.
  • Veterinerlik alanında kullanılır.

Picks testicular adenoma ingilizcede ne demek, Picks testicular adenoma nerede nasıl kullanılır?

Picks : Toplanan ürün miktarı. Kürdan. Kazma. Seçenek. Hasat. Uzmanlar tarafından karşılaşma veya yarışma sonuçlarına yapılan tahmin. Burun karıştırma. Seçme.

Testicular : Testiküler. Yumurta şeklindeki. Testikularis. Erbezi. Erbezi ile ilgili. Testise ait. Erbezi (ile ilgili). Testis ile ilgili.

Adenoma : Bezede oluşan iki taraflı tümör. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Bez dokusunun selim bir tümörü. Genellikle iyi huylu olan ve epitel dokusunda, özellikle bez ve bez benzeri yapılarda oluşan tümör, adenoma. Adenom. Adenoma. Genellikle iyi huylu olan ve epitel dokusunda, özellikle bez ve bez benzeri yapılarda oluşan tümör. adenoma. Beze şeklinde olan iki taraflı tümör. Dış ve iç salgı bezi organlarının kanal veya salgı hücrelerinden köken alan, çevre dokulardan kesin sınırla ayrılmış iyicil bez tümörü. Salgı bezesi uru.

İngilizce Picks testicular adenoma Türkçe anlamı, Picks testicular adenoma eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Picks testicular adenoma ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Abdomen : Batın. Böcek gövdesinin alt kısım. Sindirim organları, karaciğer ve böbreklerin içinde bulunduğu ve göğüs boşluğundan bir diyaframla ayrılan vücut boşluğu, abdomen. Karın (böcek gövdesinde). Karın. Karnın altı. Abdomen.

A band : Çizgili kas teli ışık mikroskobunda incelendiğinde görülen, kalın flamentlerle aralarına giren ince flamentlerin uçlarını içeren ve ışığı iki kez kıran koyu renkli bantlar, anizotrop bant, anizotropik bant. A bandı.

A c deformity : A-c kusuru. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

Abattoir : Hayvanların etleri için kesildikleri yerler, hlk. ekdi. Mezbaha. Kesimevi. Salhane.

A crochordon : Akrokordon. Köpeklerde küçük, kılsız, hiperplastik bir epidermisle damardan zengin kollajen dokudan ibaret, saplı veya sapsız, deri eklentileri içermeyen, deri sarkmalarıyla belirgin iyicil tümör, fibrovasküler papillom, yumuşak fibrom, pendilöz yumuşak fibrom.

Abdominal fat necrosis : Karın içi yağ nekrozu. Karın yağı nekrozu.

Abdominal palpation : Avuç içi, parmak veya yumrukla çok hafif basınç uygulayarak karın bölgesindeki değişikliklerin niteliğini anlamak için yapılan muayene, abdominal palpasyon. Abdominal palpasyon. Karın bölgesinin elle muayenesi.

A clay : Beyaz kil. Sindirim kanalındaki zehirleri ve vitaminleri yüzeyde tutarak emilimlerini önleyen ve bağırsak duvarını kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturan doğal alüminyum silikat bileşiği, kaolin.

Tubular adenoma : Tübüler adenom.

Androblastoma : Testiste nadir görülen, mikroskobik olarak fetal testis görünümünde epiteliyal, stromal, karışık ve yaygın tipleri bulunan tümör. epiteliyal tiplerin içerisinde sertoli hücreleri bulunduğundan dişileşme görülebilir, gonadal stromal tümör, tübüler adenom, pick tübüler adenomu, pick testiküler adenomu. arenoblastom.

 

Picks testicular adenoma synonyms : abdominal distention, picks tubular adenoma, a c syndrom, a amplitude mod, a dna, gonadal stromal tumor, abamectin, abdominal pain, abdominal ovariectomy, abaxial.