• Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek.
  • Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek.
  • Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek.

Rezones ingilizcede ne demek, Rezones nerede nasıl kullanılır?

 

Rezone : Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek. Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek. Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek.

Rezoned : Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek. Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek. Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek.

Rezoning : Bir bölgenin veya bölgedeki binaların kullanım amacını değiştirmek. Bölgeyi farklı bir kullanım için tahsis etmek. Bölgenin (dolayısıyla içindeki binaların) imar durumunu değiştirmek.

Angrez : İngiltere'de doğmuş ve büyümüş olan kişi. İngiliz.

Brezhnev : Bir soyadı. Leonid ılyich brezhnev (1906-1982). Sovyet devlet adamı.

Guereza : Gereza. Maymunlar (primates) takımının eski dünya maymunugiller (cercopithecidae) familyasından, 70 cm kadar uzunlukta, 60 cm kadar ucu beyaz ve püsküllü bir kuyruğa sahip, tembel, omuzundan kaidesine kadar iki taraftan sarkan ak, ipeğimsi kıllara sahip, habeşistan'da sürüler halinde yaşayan bir tür.

Brezhnev doctrine : Brejnev doktrini.

Leonid brezhnev : (1906-1982) sovyet lider ve devlet adamı. Komünist parti genel sekreteri. Sovyetler birliği'nin devlet başkanı (1960-1964, 1977-1982).

Erez crossing : Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası. Erez geçidi.

Erez crossing point : Kuzey gazze'de bulunan filistin yönetimi ve israil arasında düzenlenmiş olan sınır geçiş noktası. Erez sınır geçiş noktası.

Rezones ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Rezones kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Rezones ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Rezones anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Rezones ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...