• Altı aylık.
  • Yarıyıllık.
  • Yarı yıllık.
  • Altı ayda bir olan.
  • Altı ayda bir yayımlanan (süreli yayın). altı ayda bir yayımlanan süreli yayına verilen ad.

Semi annual ingilizcede ne demek, Semi annual nerede nasıl kullanılır?

 

Semi : Tır kamyonu. Yarı. Tek duvarla bitişik müstakil ev. Yarı erekte. Tır. Yarım. Kısmen.

Annual : Yılda bir kez gerçekleşen etkinlik. Yıllık. Yılda bir kez. Her yıl. Bir yıl yaşayan bitki. Bir yıllık (botanik terimi). Yılın olaylarını anlatan kitap. Bir yıllık bitki. Senelik. Salname.

Semi annual report : Her altı ayda bir yapılan gözden geçirme. Altı aylık rapor. Yarı yıllık rapor. Altı ay boyunca yapılan faaliyetleri kapsayan gözden geçirme. Yarı yıl raporu.

Semi annual statement : Altı aylık teftiş. Yarı yıllık rapor. Yarı yıl denetlemesi. Altı ay boyunca yapılan faaliyetleri kapsayan gözden geçirme. Her altı ayda bir yapılan gözden geçirme.

Semi microchemical scale : Yarı-mikrokimyasal terazi. Kapasiteleri 30-50 g, hassasiyetleri ise 01- 02 mg olan terazi.

Semi abstraction : Yarı soyutlama.

İngilizce Semi annual Türkçe anlamı, Semi annual eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Semi annual ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Half yearly : Altı aylık olarak.

Semiannual : Altı ay süren. Senede iki kere olan. Yarıyıl süren. Senede iki kez olan. Yılda iki kere olan. Her altı ayda bir gerçekleşen. Yılda iki kez olan.

Semi annual ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Semi annual kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Semi annual ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Semi annual anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Semi annual ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...