• Bir silahta atışlar arasında her mermi için horozun yeniden kurulmasının gerekli olmadığı durum.
  • Bir arabada vitesin var olduğu fakat kavramanın olmadığı mekanik durum.
  • Yarı otomatik.
 

Semi automatic ingilizcede ne demek, Semi automatic nerede nasıl kullanılır?

Semi : Kısmen. Tır kamyonu. Tır. Yarı erekte. Tek duvarla bitişik müstakil ev. Yarım. Yarı.

Automatic : Özdevinir. Özdevinimli (olarak). Özdevimsel. Özdevinimsel. Belirli koşullar altında, herhangi bir işletmen'in karışması gerekmeksizin işleyen bir aygıt ya da sürece değgin. Kendiliğinden. Otomatik tabanca. İstemsiz. Bir kez çalıştırıldıktan sonra, kendi kendini düzenleyen ve denetleyen. Otomatik.

Semi automatic camera : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. İçteki bir ışıkölçer yardımıyla ışık düzengeci özdevinimli olarak düzenlenen özenci alıcısı. Yarı özdevinimli alıcı.

Semi automatic numbering : Yarı-otomatik numaralandırma.

Semi automatic transmission : Yarı otomatik şanzıman. Hız oranı değiştirme zamanının ve gerekli oranın sürücü tarafından yönetildiği, ancak mekanik işlemin özdevingen olarak sağlandığı dişli kutusu. Yarı otomatik transmisyon. Yarı özdevingen aktarma.

Semi microchemical scale : Kapasiteleri 30-50 g, hassasiyetleri ise 01- 02 mg olan terazi. Yarı-mikrokimyasal terazi.

İngilizce Semi automatic Türkçe anlamı, Semi automatic eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Semi automatic ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Semiautomatic : Yarıotomatik.

Semiautomatics : Yarıotomatik.

Semi automatic ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Semi automatic kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Semi automatic ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Semi automatic anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Semi automatic ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....