• Yarı cahil.

Semi illiterate ingilizcede ne demek, Semi illiterate nerede nasıl kullanılır?

Semi : Tır. Yarı. Yarım. Tek duvarla bitişik müstakil ev. Kısmen. Yarı erekte. Tır kamyonu.

 

Illiterate : Ümmi. Kara cahil. Mürekkep yalamamış. Cahil. Kimi insanbilimcilere göre, okuma yazmayı oluşturmamış ya da okuma yazmadan yoksun topluluklara özgü nitelik. Abecesiz. Deneyimsiz. Okur yazar değil. Yanlışlarla dolu.

Semi microchemical scale : Yarı-mikrokimyasal terazi. Kapasiteleri 30-50 g, hassasiyetleri ise 01- 02 mg olan terazi.

Semi abstraction : Yarı soyutlama.

Semi active radar homing : Bir uçağın radarı tarafından yönlendirilen ve desteklenen bir füze güdüm metodu. Sarh. Yarı aktif radar güdümü.

Semi annual : Yarıyıllık. Altı ayda bir olan. Altı aylık. Yarı yıllık. Altı ayda bir yayımlanan (süreli yayın). altı ayda bir yayımlanan süreli yayına verilen ad.

Semi illiterate ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Semi illiterate kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Semi illiterate ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Semi illiterate anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Semi illiterate ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....