Tarn türkçesi Tarn nedir

Tarn ingilizcede ne demek, Tarn nerede nasıl kullanılır?

Tarnation : Lanet.

Tarnish : Donuklaşmak. Kirletmek. Lekelenmek. Karartmak. Kararmak. Sönükleştirmek. Matlaşmak. Matlaştırmak. Lekelemek. Lekelemek (birinin adını vb'ni).

Tarnishable : Paslanabilir. Leke tutabilir. Kararabilir.

Tarnished : Lekelenmiş. Kirletmek. Paslı. Kararmak. Matlaştırmak. Donuklaşmak. Lekelemek.

Tarnishes : Matlaşmak. Matlaştırmak. Donuklaştırmak. Karartmak. Lekelemek. Kirletmek. Lekelemek (birinin adını vb'ni). Kararmak. Lekelenmek. Donuklaşmak.

Tar board : Katranlı levha. Katranlı kağıt.

Untarnished : Lekesiz. Lekelenmemiş. Kararmamış.

Rock ptarnigan : Kar tavuğu. Tavuksular (galliformes) takımının, orman tavuğugiller (tetraonidae) familyasından, 35 cm kadar uzunlukta, monogam olan ve alp'lerde yaşayan bir tür.

Tar and feather : Katran ve tüye bulamak (ceza). Katran tüy cezası.

Tar coating : Katran örtü. Katran sürme. Zift kaplama.

İngilizce Tarn Türkçe anlamı, Tarn eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Tarn ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Lake : Lal rengi boyarmadde. Abanoz rengi boya. Lake boya. Göl. Karalar üzerindeki çeşitli etkenlerle meydana gelen çukur yerlerin, zamanla sularla dolması sonucunda oluşan, suları tamamen boşaltılamayan, genellikle derin durgun su kütlesi. Kırmızı boya maddesi. Mississippi eyaletinde yerleşim yeri. Karalar üzerinde, dört yanından kapalı ve oluşumlarıyla ayrımlı çanakları dolduran, az çok geniş ve derin, tuzlu ya da tatlı su örtüleri. Koyu kırmızı boya.

 

Tarn synonyms : tarns.

Tarn ingilizce tanımı, definition of Tarn

Tarn kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A mountain lake or pool.