Teen ile ilgili cümleler

English: A teenager sometimes acts like a baby.
Turkish: Bir ergen bazen bir bebek gibi davranır.

 

English: Ali and Mary have a teenage daughter.
Turkish: Ali ve Mary'nin genç bir kızı var.

English: A high proportion of crime in any country is perpetrated by young males in their teens and twenties.
Turkish: Herhangi bir ülkedeki suçun büyük kısmı 10' lu 20' li yaşlardaki genç erkekler tarafından işlenmektedir.

English: Lena is reading a teen magazine.
Turkish: Lena bir gençlik dergisini okuyor.

English: Ali is a teen idol.
Turkish: Ali genç bir idol.

Teen ingilizcede ne demek, Teen nerede nasıl kullanılır?

Teenage : 13 19 yaş arası. 13-19 yaş arası gençlerle ilgili. On üç ile on dokuz yaşlar arasındaki devreye ait. 13 - 19 yaş arası gençlerle ilgili. Gençlere ait.

Teenage mutant ninja turtles : Çocuklar için 4 insan şeklindeki kaplumbağadan oluşan hayali bir takım hakkında animasyon televizyon dizisi. Genç mutasyon geçirmiş ninja kaplumbağalar. Ninja kaplumbağalar.

Teenaged : 13 19 yaş arasındaki.

Teenager : Delikanlı. 13-19 yaş arasındaki genç. 13-19 yaş arası. Ergen. Genç. Yeniyetme. Genç kız. On üç ile on dokuz yaşlar arasındaki kimse. 13 - 19 yaş arası genç.

Teenagers : Delikanlı. Genç. Ergenler.

Teenful : İncinme dolu. Zararlı. Sarsılmış. Üzgün.

Teentsy : Minicik. Ufacık.

Teens : 13 - 19 arasındaki yaşlar. Yeniyetmelik. Gençler.

Teensy : Minicik.

Teeny : Ufacık. Minik. Genç. Delikanlı. Minicik. Sıkıcı.

İngilizce Teen Türkçe anlamı, Teen eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Teen ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Fella : Herif. Yakın arkadaş. Ahbap (gayrı resmi). Adam. Arkadaş. Tip. Genç adam.

Sapling : Genç çocuk. Fidan (epey boy atmış). Fidan. Körpe ağaç.

Greenest : Yelve. Rengi atmış. Acemi çaylak. Acemi. Yeni. Yeşillendirmek. Yeşil alan. Yeşil renk. Toy. Yeşile boyamak.

Little : Azıcık. Az. Kısa. Birazcık. Değersiz. Önemsiz. Hemen hemen hiç. Az miktarda. Be.az miktarda.

Garcon : Uşak. Oğlan. Garson.

In petticoats : Yaşı küçük (bir kız ile ilgili).

Teenager : Ergen. On üç ile on dokuz yaşlar arasındaki kimse. 13-19 yaş arasındaki genç. Yeniyetme. 13 - 19 yaş arası genç. 13-19 yaş arası. Genç kız.

Juveniles : Çocuk. Çocuk kitabı.

Teenage : 13 19 yaş arası. 13 - 19 yaş arası gençlerle ilgili. 13-19 yaş arası gençlerle ilgili. Gençlere ait. On üç ile on dokuz yaşlar arasındaki devreye ait.

Traumatism : Travmatizm. Ağır sert ve kronik ruhsal ve duygusal gerilim tarafından üretilen durum. Yaralama. Fiziksel yaralanmanın neden olduğu durum. Dışarıdan gelen bir travma sonucunda meydana gelen hastalık durumu. Yara.

Teen synonyms : punk rocker, pachuco, chebab, juvenile person, young buck, juniors, immature, offence, cuss, ladler, adolescents, boys, young, rocker, fellers, boy, blighters, ladlers, sophomoric, conceited pup, punk, a slip of a boy, dent, cusses, mod, tort, trauma, chappie, blighter, stripling, injury, lad, junior.

Teen zıt anlamlı kelimeler, Teen kelime anlamı

Old : Eskimiş. İhtiyar. ...yaşında. İhtiyarlamak. Yaşlı. Deneyimli. Eski zamanlar. Kart. Köhne. Önceki.

Adult : Ergin. Büyümüş. Oluşmuş, gelişimini tamamlamış. bir böceğin olgun, seksüel olarak etkin, genellikle kanatlı son gelişim evresi. Normal olarak seyahat hizmetlerine tam ücret ödemesi gereken kişi. Organizmaların eşeysel olgunluğa erişmiş olması; eşey organlarında eşey hücrelerinin olgunlaşarak çalışmaya başlaması. Reşit. Erin. Er kişi. Yetişkin kişi. Erişkin.

Teen ingilizce tanımı, definition of Teen

Teen kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Grief. To inclose. To excite. To hedge or fence in. Affiction. To provoke. To injure. Pain. Sorrow. To affict. To vex.

Teen ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Teen kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Teen ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Teen anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Teen ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Kasko: merhaba burçin hanım, mutlaka bir hukuk bürosu ile anlaşın ve hakkınızı arayın. başta masraf yapmış olacaksınız ama dav...
  • Kasko: merabalararacımla kaza yaptım aracım perte çıktı yanımda bi arkadaşımla ifade felan verdik kasko şirketine gitti araç sonu...
  • Görevsizlik kararı: görevsizlik kararının kaldırılması ne demek yada ne anlama geliyor...
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...