• Metin tutturucu.

Text anchor ingilizcede ne demek, Text anchor nerede nasıl kullanılır?

 

Text : İncilden kısa bölüm. Konu. Parça. Bilgisayar, bilişim alanlarında kullanılır. Bilişimsel dilbilim ve bilgi erişimde, doğal dil sözdiziminin bir yazı oluşturacak biçimde, biçim, anlatış ve noktalama imleriyle kullanıldığı, bir uzunluk kısıtlaması öngörülmeksizin, gereken boyda damga dizgisi. Örü. Tekst. ä°ncil'de ayet. İncil'den kısa bölüm. Yazının aslı.

Anchor : Sunucu (haber). Demir atmak. Sağlama bağlamak. Demir. Dayanak noktası. Demirlemek. Güven kaynağı. Sunuculuk yapmak. Lenger. Çapa.

Text alignment : Metin hizalama.

Text and objects : Metin ve nesneler.

Text area : Metin alanı.

Text attribute : Metin özniteliği.

Text anchor ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Text anchor kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Text anchor ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Text anchor anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Text anchor ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı: 29 ekim ile ilgili şiir arıyordum ama bu yazı da çok işime yarayacak. ödevim için çok faklı bir makale oldu. çok teşekkür...
  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zar...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....