• Değer önerisi.
  • Bir firmanın müşterilerine kaynaklarını daha büyük bir değer sunacak şekilde kullanmayı önerme raporu.
  • Değer önermesi.

Value proposition ingilizcede ne demek, Value proposition nerede nasıl kullanılır?

 

Value : Değer. Para değeri. Değerlendirmek. Paha biçmek. Göz ardı etmemek. İtibar. Kıymet takdir etmek. Değişim değeri. Önem vermek.

Proposition : Teklif. Uygunsuz teklif. İş teklifi. Kaziye. Sorun. Bir mantık dizgesine göre çeşitli doğruluk değerleri alabilen dilsel deyişler. İfade. Cümle. Sevişme teklif etmek.

Value added : Parasal olmayan uzun dönem karı. Katma değer. Kiralanan bir işçinin ürettiği ticari bir malın çıplak değeriyle bu değere işçinin ücretinin eklendiği değer arasındaki fark.

Value added carrier : Katma değerli taşıyıcı.

Value added network : Katma değer ağı. Katma değerli şebeke. Değer katkılı ağ.

Value added reseller : Katma değerle pazarlayan. Var. Varolan bir ürünü geliştiren ve kendi markası altında satan şirket. Değer katan yeniden satıcı.

Value proposition ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Value proposition kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Value proposition ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Value proposition anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Value proposition ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Elektron yakalama: Her nasıl ki yıldırımın oluşmasına mani olamıyorsak, onun toprağa akması için onu engellememeli, binalara ve eşyalara zarar vermeyece...
  • Elektron yakalama: yıldırım elektronları toprağa boşalmadan önce yakalanabilir mi?...
  • Pafta: pafta numarasındaki i harfinin anlamı nedir örn.24i gibi...
  • Geri kazanım: Çok teşekkürler geri kazanım atık toplama ve atık yağ toplama ile ilgili güzel bir yazı olmuş....
  • Hallaçlık: hallacı nasıl bulabilirim mersindeyim...